Які речі брати з собою в пологовий будинок?

Які речі брати з собою в пологовий будинок?
Які речі брати з собою в пологовий будинок?
Пологи – унікальна подія. Крім радості народження нової дитини, переходу від вагітності до материнства – ця подія викликає часто у породіль, та й у їхніх близьких багато тривог і хвилювань. Якщо ви вже зробили вибір пологового будинку, то одне з багатьох питань, які викликають хвилювання – це питання про те, які брати з собою речі в пологовий будинок. Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради дають поради з приводу необхідного в пологовому будинку, але головне слід запам’ятати, що майже завжди список один і той же, лише з невеликими доповненнями.

Іноді здається, що це питання досить тривіальне і його можна відкласти на потім. Але так здається тільки на перший погляд. Наявність всіх необхідних речей при собі в пологовому будинку значно зменшує ту тривогу, яку викликає нова обстановка і сам процес пологів. Чіткий список речей, а також їх наявність потім зможе сильно заспокоїти породіллю. Якщо вибір пологового будинку вже позаду, і питання – «пологи з чоловіком – за і проти» вже вирішене, то важливо врахувати при підборі необхідних речей для пологового будинку і екіпіровку для «групи підтримки».

Особисті речі:

  1. Насамперед слід подумати про засоби гігієни. Стандартний набір з мила, зубної щітки, зубної пасти і інше слід підготувати заздалегідь, так як саме такі предмети найлегше забути в поспіху.

  2. Важливо також взяти зручний одяг для знаходження в пологовому будинку. Крім піжами, халата, футболок і легких спортивних штанів дуже важливо взяти з собою тапочки, які можна мити, тобто бажано брати гумові тапочки. Не варто забувати про декілька комплектів зручної нижньої білизни.

  3. Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради підказують, що необхідно взяти з собою що-небудь, що допомогло б розважитися в лікарні і витратити вільний час з користю. Ви можете взяти корисну книгу – «Внутрішньоутробна педагогіка», журнал, плеєр або навіть ноутбук. Всі ці речі допоможуть відволіктися від метушні в пологовому будинку і від зайвих тривог.

  4. Корисним буде взяти з собою невеликий посуд для продуктів. Навіть якщо в лікарні вам видадуть посуд, завжди комфортніше їсти зі своєї власної посуду.

  5. У деяких випадках важливо взяти з собою запасний комплект постільної білизни на той випадок, якщо лікарня його не надає, або ж воно недостатньо комфортне.

Для дитини:

  1. Важливо взяти з собою кілька пелюшок для новонародженого. Бажано мати їх різного типу і навіть добре, якщо візьмете більше, ніж треба.

  2. Необхідною річчю для дитини є підгузки. Підгузки незамінні з перших днів життя немовляти і завжди варто з собою брати якомога більше підгузників, так як спочатку їх доводиться витрачати у великій кількості.

  3. Також знадобляться такі гігієнічні засоби, як вологі серветки. При їх виборі важливо зупиняти увагу саме на тих серветках, які підходять для дітей і не містять спирту.

  4. Додатково до цього важливо взяти з собою рушник для дитини.

  5. Не зайвими будуть бодіки, царапки (рукавиці для дитини, щоб він себе не подряпав), шкарпетки і шапочки.

Документи і гроші

Також дуже важливо взяти з собою всі необхідні вам документи в пологовий будинок, будь то паспорт і обмінна карта. Не варто забувати і про аналізи на вагітність і тому подібні медичні документи, які можуть знадобитися в екстрених випадках. А якщо питання – «пологи з чоловіком за і проти» для вас вирішене, необхідні документи (на вимогу пологового будинку) мають бути і у майбутнього батька. Крім того, в деяких випадках може бути корисний і паспорт чоловіка (для спільних пологів). Плюс до вищесказаного, вам можуть стати в нагоді гроші, тому що в деяких випадках можуть бути незаплановані витрати.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.