Як тримати під контролем перепади настрою у вагітних?

Як тримати під контролем перепади настрою у вагітних?
Як тримати під контролем перепади настрою у вагітних?
У період вагітності жінка дуже часто стикається з таким явищем, як викид гормонів, внаслідок цього у неї відбувається достатньо часта зміна настрою. Недосвідчені жінки, які вагітні вперше, часто до таких змін не готові. Настрій у вагітних жінок – штука непередбачувана. Зараз вона може радіти тому, що на вулиці дощ, а через кілька хвилин засмутитися від того, що тепер на дорогах калюжі. Часто вагітні «впадають» в дитинство і поводяться, як підлітки. Ви повинні підготувати себе до того, що ви станете плаксивою, вразливою і образливою. Настрій вагітної безпосередньо залежить від гормонів.

Як же тримати під контролем перепади настрою у вагітних? Самим головним правилом є те, що ви повинні виплескувати всі емоції назовні і говорити, що вас турбує. У період вагітності вам просто необхідна підтримка рідних і близьких. Якщо вам хочеться плакати – плачте і, навпаки, хочеться сміятися – посмійтеся. Для підтримки настрою, можете включити фільм, але запам’ятайте, що вагітним заборонено дивитися фільми зі сценами насильства.

Часто настрій може псуватися через переживання за дитину. У таких випадках намагайтеся побільше читати про вагітність або запишіться на спеціальні курси. Слідкуйте за тим, скільки ви відпочиваєте, що їсте, також пам’ятаєте про фізичні вправи і гімнастику. Якщо, все-таки, вам не під силу впоратися зі своїм настроєм, і ви постійно відчуваєте внутрішній дискомфорт, зверніться до фахівця, який допоможе вам від цього позбутися. Якщо ви не будете боротися з частими перепадами настрою і занепокоєннями, то це може вилитися в депресію, позбавитися від якої буде набагато складніше.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.