Як контролювати рухи плоду?

Як контролювати рухи плоду?
Як контролювати рухи плоду?
У майбутньої дитини можуть траплятися періоди, коли вона особливо активна, а може бути навпаки, коли вона спокійна. Будь-яка його активність безпосередньо пов’язана з тим, що робить його мама. Активність мами протягом дня заспокоює дитину, і навіть якщо вона штовхається, то вагітна може не помітити цих поштовхів. Але як контролювати рухи плоду? У всякому разі, без секундоміра.

Дитина починає проявляти активність сильніше, якщо його мама відчуває стрес або нервує. Вона штовхається ліктями, колінами або п’ятами. Рухи дитини краще відчуваються вночі і після того, як ви поїли. Найбільшу кількість поштовхів можна відчути в період з 24-ого по 28-ий тижні, тоді дитина штовхається постійно, і ви можете розрахувати період відпочинку та активності.

Після 28-го тижня ви вже самостійно можете контролювати всі рухи вашої майбутньої дитини. При цьому контроль повинен відбуватися два рази: вранці, коли активність ще слабка, і ввечері, коли вона зростає.

Контролювати рухи малюка дуже просто: протягом 10 хвилин вам необхідно відчути 10 поштовхів, але це число середнє. Якщо протягом години не було 10 рухів, приляжте і постарайтеся відпочити. Потім почніть рахунок заново. Якщо і через годину ви не змогли нарахувати 10 рухів, це є приводом сходити до лікаря. Запам’ятайте, чим ближче пологи, тим важливіше контролювати активність дитини.

Якщо ваша дитина штовхається дуже сильно, не хвилюйтеся, це говорить про те, що він вже досить розвинений і додав в силах, що може спричинити біль. Якщо ж терпіти її не під силу, змініть положення вашого тіла або спробуйте його «заколисати». Якщо заколисування заспокоює новонароджених, то, швидше за все, дитині, яка поки ще в утробі, вони теж підуть на заспокоєння.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.