Дитина Близнюки (21 травня – 21 червня) від Марія Кей Сіммс

Дитина Близнюки (21 травня - 21 червня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Близнюки (21 травня – 21 червня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Близнюки (21 травня – 21 червня) – Марія Кей Сіммс, американський астролог, книга «Ваша чарівна дитина»

Ти думаєш, що пташка тут одна,
Але будеш здивована, коли спурхне вона:
Їх дві — а може три? — Ніяк не злічити;
То думки Близнюків — спробуй-но їх впіймати!

З вашим малюком-близнюком ви час від часу будете думати, що у вас як мінімум двоє дітей в одному. І як тільки, ви думаєте, що точно знаєте, якою дорогою дитина збирається піти, Близнюки кидаються в зовсім іншому напрямку. Життя з дитиною Близнюком ніяк не можна назвати нудним. Будьте готові до збудження, до швидких пересувань — і тренуйте в собі вміння слухати. Ця дитина буде постійно зайнята, практично ніколи в житті не буде нерухомою, і у нього завжди буде що розповісти вам — деколи трохи більше, ніж ви бажаєте почути. Але це зробить вам величезний плюс, принаймні, вам не треба турбуватися щодо того, що у Близнюків на умі. Як тільки лише виникне «мовний вибух» (а це, ймовірно, буде в ранньому віці), цяе дитина розповість вам і це… і те… — і чого тільки не повідає!

Близнюки — активний, галасливий, веселий і меткий, а також яскравий малюк. Надайте йому величезний простір для переміщення і дуже багато різних іграшок, книжок та різних завдань, щоб його зайняти. Тільки не чекайте, що він буде на довгий час прив’язаний до однієї справи. Терпіння ніколи не було найсильнішою рисою характеру Близнюків. Всі діти-близнюки різнобічні і багото-уміючі, тому не варто дивуватися, коли ваш малюк проявить уміння робити одночасно кілька справ відразу. Цей невгамовний норов, напевно, справді здатний одночасно дивитися телевізор, слухати музику, гортати книгу, розмовляти і кидати м’яч своєї собачці — навіть якщо це надзвичайно нервує вас. Терпіння зобов’язане стати ВАШОЮ сильною рисою характеру.

Дитина-Близнюк може статися стане людиною, якою за все хапається, але нічого не вміє, якщо йому дозволити надмірно розкидатися. Ви зобов’язані навчитися спрямовувати його на новий поворот у наявному завданні або підтримувати увагу вашого малюка до завдання протягом необхідного часу, і тоді ви побачите результати.

Близнюки як правило досягають успіхів при змінах, без утруднень адаптуються до нових умов і швидко заводять нових товаришів.

Забезпечте його масою книжок і різною діяльністю, щоб зайняти його розум, і допомагайте задовольняти його активну цікавість: він бажає мати відомості про все.

Не чекайте, що цей малюк буде пам’ятати дану ним обіцянку щось зробити або прийти вчасно.

Милуйтеся своїм малюком Близнюком як подувом свіжого повітря, що вторгаються в ваше особисте життя. Дайте йому дути на всю силу і взмести вас увись до небес. Ви всмак насмієтесь і пізнаєте спільно багато всього!

Джерело: Дитячий гороскоп Близнюки — Марія Кей СіммсЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.