Чи потрібні розвантажувальні дні вагітним?

Чи потрібні розвантажувальні дні вагітним?
Чи потрібні розвантажувальні дні вагітним?
Вагітним розвантажувальні дні просто необхідні. Адже будь-яка жінка хоче після пологів залишатися якомога стрункішою. Звичайно, ніхто не говорить про сувору дієту, адже в період вагітності жінка повинна отримувати всі необхідні для розвитку дитини вітаміни і поживні речовини.

Для вагітних буде достатньо одного розвантажувального дня в тиждень, щоб підтримувати фігуру і відчувати себе краще. Запам’ятайте, що зайва вага буде тиснути на ваш і без того навантажений хребет. За час вагітності ви повинні набрати не більше 12 кілограм. Також, дієту, яка вас чекає після пологів, можна замінити розвантажувальними днями до них. Щоб був ефект, варто вибирати один і той же день тижня, але не чекайте швидкого ефекту.

Отже, якщо ви зважилися на розвантажувальні дні, варто провести їх грамотно. Ви повинні випивати як мінімум два літри води, інакше розвантаження не матиме жодного ефекту. Протягом усього дня харчуйтеся тільки одним видом продукту. Якщо ви відчуєте сильний голод, можна випити склянку знежиреного йогурту або кефіру. Можна вибрати різні види розвантажувальних днів, наприклад фруктові, сокові або овочеві. З м’ясними та молочними днями варто бути обережніше.

Фруктовий розвантажувальний день:

    ● За день потрібно вжити 1.5 кг фруктів, краще вибрати яблука.

Соковий розвантажувальний день:

    ● Літр свіжовичавленого соку овочів, фруктів або ягід потрібно розтягнути на весь день.

Овочевий розвантажувальний день:

    ● Раціон овочів на день – 1,5 кг свіжих овочів. Можна взяти кабачок або гарбуз.

Крім цих днів, є такі, як рисові та гречані, рибні дні. Навіть якщо ви відчуваєте себе добре і впевнені, що розвантажувальні дні підуть вам на користь, не завадить порадитися з цього приводу з лікарем-дієтологом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.