Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Вибираємо соску і приручаємо дитину до неї, а так само шкідливість

Вибираємо соску і приручаємо дитину до неї, а так само шкідливість
Вибираємо соску і приручаємо дитину до неї, а так само шкідливість
Смоктальний рефлекс – один з основних безумовних рефлексів народженої дитини, який знаходить своє відображення вже в перші дні життя. Соска, чи інакше кажучи – пустушка, служить задоволенню цього рефлексу. Викликаючи безліч суперечок про використання і шкоду, вона має місце серед предметів догляду за немовлям.

Критерії вибору соски

Основними характеристиками, що впливають на вибір пустушки, є:

1. Матеріал виготовлення.

За цим параметром соски поділяються на:

    – Силіконові (більш стійкі до зношування);
    – Латексні.

2. Форма виробу.

Пустушки бувають витягнуті з округленим кінчиком, що нагадує вишеньку, плоскі, зі скошеним краєм – ортодонтичні.

3. Вікова категорія, для якої вона призначена.

При виборі пустушки слід керуватися віком немовляти. Як правило, відповідні категорії вказані на упаковці – це 0 +, 6 +, 12 +, 18 +.

4. Торгова марка.

Багато мам вважають за краще робити вибір приладдя для догляду за малюком, грунтуючись на фірмі-виробнику.

Відомі торгові марки пропонують «нічні» пустушки зі спеціальними елементами, які світяться, що дозволяють легко розшукати їх у темряві.

Догляд за соскою

Як і всі предмети, призначені для новонародженого, пустушка вимагає ретельного догляду. Її необхідно регулярно мити, кип’ятити і здійснювати заміну. Латексні соски підлягають зміні не рідше ніж 1 раз на місяць, соски з силікону – 1 раз в 1,5 місяця.

Необхідно пам’ятати, що пустушка – це ризик поширення мікробів в роті малюка.

Користь чи шкода?

Використання пустушки виправдане у випадку штучного вигодовування дитини, коли смоктальний рефлекс не отримує повного задоволення. Дитина може почати смоктати палець, але це несе ризик неправильного формування прикусу.

У разі ж грудного вигодовування на вимогу соска може нашкодити і звести нанівець вироблення молока матері. Пов’язано це з частотою прикладань до грудей. Чим більше дитина використовує пустушку, тим менше кількість прикладань. Відповідно, відбувається скорочення вироблення молока.

Поширеною проблемою малюків, люблячих пустушку, є кишкові кольки. Повітря, що заковтується в процесі смоктання тисне на стінки черевної порожнини, викликаючи біль і дискомфорт у дитини.

Не можна не згадати і про гігієну. Підвищену увагу цьому аспекту слід приділяти, коли дитина починає самостійно переміщатися і залишає пустушку в місцях скупчення бактерій і мікробів. Підібрана з підлоги соска несе ризик розвитку глист, захворювання стоматитом та іншими неприємними інфекціями.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.