Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

32 тиждень – Вагітність на тридцять другому тижні

Вагітність на 32 тижні
Вагітність на 32 тижні
Пішов тридцять другий тиждень, і ви ще на один крок наблизилися до фінішної прямої. За цей час вага дитини збільшилася до 1800 грамів, а зріст досягає 42-ох сантиметрів. Стала пропорційна тілу голова малюка, а багато хто вже обзавівся зачіскою. У пушковому волоссі вже немає гострої необхідності, вони практично не потрібні і починають випадати, так як теплообмін забезпечує жировий шар. Процес випадання м’якого гармата вступить у завершальну фазу перед пологами. Шкіра маляти вже не виглядає зморщеною і червоною, вона стає світліше, розгладжується, а на обличчі з’являються пухкі щічки. Справжні нігті у малюка на пальчиках рук і ніг вже є, і досить довгі.

Значно підрісший малюк вже починає відчувати скутість свого «будиночка». Він як і раніше активно рухається, махає ручками і ніжками, але вже з меншою амплітудою, в таких умовах сильно не розгуляєшся. На цьому терміні майбутня мама вже досить відчутно відчуває перевороти, потягування і пинання свого малюка. Іноді малятко змушує маму здригатися особливо сильним стусаном. Легкі погладжування живота і ласкаві слова здатні кілька втихомирити розбушувавшогося малюка.

Слух дитини вже досить розвинений і він бездоганно з різноманітних звуків і шумів розрізняє мамин голос. Малюк цього віку вже може відрізнити день від ночі, вдень він активний і не спить з відкритими очима, а з настанням ночі він їх закриває. Малюк життєздатний, складений пропорційно і остаточне формування всіх внутрішніх органів, рефлексів, головного мозку і систем забезпечення життєдіяльності завершилося. Він реагує на світло, і при яскравому освітленні звужуються зіниці, а головний мозок уже покритий звивинами. Залишилося тільки злегка дозріти.

Завданням для малюка на цьому терміні є забезпечення ситого майбутнього, тому його наднирники активно виробляють спеціальний гормон, відповідальний за вироблення у матусі грудного молока. Імунна система малюка на цьому тижні продовжує вдосконалюватися, а з організму матері в його організм починає надходити імуноглобулін. Це сприятиме виробленню антитіл, які надійно зможуть захистити організм малюка в перші тижні внутрішньоутробного життя.

Самопочуття жінки

Мамі вже здається, що живіт вже досить великий і рости більше нікуди, так як шкіра натягнута до межі і з кожним днем з’являються все нові стрії. Тому не варто припиняти використання спеціальних засобів від розтяжок. Це не позбавить вас повністю від розтяжок, але це суттєво обмежить появу нових, і не дасть збільшуватися в розмірах тим розтяжкам, які вже з’явилися.

Матка з кожним днем все більше розростається і чинить значний тиск на внутрішні органи, особливо на сечовий міхур. Майбутній мамі досить часто доводиться відвідувати туалет, а кашель або чхання призводить до нетримання сечі. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, спеціальні урологічні прокладки позбавлять вас від дискомфорту. Ви вже не набираєте у вазі щотижня по 500 грамів, але контролювати свою вагу обов’язково варто, так як зайві кілограми – важка ноша для ніг і хребта, які й так відчувають істотне навантаження.

На цьому тижні варто зайнятися пошуком пологового будинку, в якому з’явиться на світ довгоочікувана дитина. Максимальна інформованість про лікувальний заклад дозволить вам уникнути багатьох проблем. Варто заздалегідь обговорити всі питання, які вас хвилюють. Ваш лікар повинен стати вашим однодумцем і викликати довіру. Варто підготувати докладний список документів і предметів для пологового будинку. Зазвичай у кожного пологового будинку є свої вимоги щодо необхідних для породіллі і майбутньої дитини речей.

Рекомендації не тільки для цього терміну, а й для всієї вагітності однакові: нормальне, здорове, збалансоване харчування. Необхідно досить часто бувати на свіжому повітрі, гуляти при будь-якій погоді, бажано в районах зі здоровою екологією. Повноцінний відпочинок – головні ліки для вашого організму. Не варто перепрацьовувати, з дозволу лікаря можна займатися танцями, йогою, пілатесом для вагітних, відвідувати басейн. Здоровий сон зміцнить вашу нервову систему перед нелегким випробуванням – пологами.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.