Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Що таке 3Д та 4Д УЗД?

Що таке 3Д та 4Д УЗД?
Що таке 3Д та 4Д УЗД?
Інноваційний метод 3Д УЗД застосовують для отримання об’ємної картинки дитини або його частин тіла, якщо вагітність ще рання.

4Д УЗД – це те ж 3Д УЗД, тільки в режимі відео. Завдяки цьому виду УЗД у вас з’явилася можливість отримати перше відео вашої майбутньої дитини. Такий вид УЗД допомагає провести більш повноцінну діагностику і виявити такі складні патології, як ущелини. Також стать дитини визначається на 100%.

У 3Д УЗД є ряд переваг перед звичайним дослідженням, так як ще на ранніх термінах воно здатне виявити різні дефекти у розвитку плоду. При цьому результат виводиться набагато швидше і точніше, ніж при звичайному УЗД. Середній час діагностики звичайним УЗД близько 15 хвилин, 3Д – близько 3-х. Також 3Д УЗД набагато безпечніше звичайного УЗД, так як час впливу ультразвуком на плід набагато менше. Доказів того, що звичайне УЗД шкідливо для малюка, немає, але чим менше буде на нього впливати ультразвук, тим краще.

Суперечки про те, чи шкідливо таке УЗД для дитини чи ні, виникли на грунті того, що є апарати, які мають можливість 3Д та 4Д діагностики, але ціна їх і клас набагато нижче середньої вартості таких діагностичних апаратів. Картинка та відео у таких апаратів значно гірше, ніж у нормальних. Відповідно, лікарі турбуються про негативну дію таких ультразвукових хвиль на майбутню дитину. У розвинених країнах навіть заборонили використання таких апаратів.

Звертаючись до клініки за ультразвуковим дослідженням, обов’язково поцікавтеся про те, який сканер там використовується, які знімки він видає і шкідливий він для вас чи ні. 3Д та 4Д УЗД трохи дорожче звичайного УЗД, але воно набагато ефективніше, якщо ви хочете дізнатися, чи є у розвитку вашої дитини відхилення, і народиться вона здоровою.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.