Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Що потрібно взяти з собою вагітним у відпустку?

Що потрібно взяти з собою вагітним у відпустку?
Що потрібно взяти з собою вагітним у відпустку?
Безумовно, вагітність це дуже радісний час, так як ви знаєте, що скоро на світ з’явиться ваш малюк. Але в той же час, це період, коли ви повинні бути найбільш обережні і уважні до себе. При будь-яких підозрілих симптомах – показуватися лікареві, щоб народити здорову дитину. Відпочинок – це одне з найголовніших правил під час вагітності. Якщо ви збираєтеся у відпустку закордон, не забувайте про список речей, які необхідно брати з собою вагітним жінкам:

    ● документи. Документи необхідні, навіть якщо ви їдете відпочивати просто на дачу. У вас обов’язково повинен бути при собі паспорт, медстраховка, довідки з лікарні, результати УЗД, обмінна карта.
    ● захист від сонця. Дівчата, які люблять інтенсивно загоряти, повинні забути про це в період вагітності, так як в цей час не можна перегріватися на сонці. Бо як у мам, так і у діток можуть порушитися процеси терморегуляції, а це може призвести до зниження тонусу матки, кровотеч або розвитку варикозу. Можна бути під парасолькою і намагатися не з’являтися на сонці в обідній час. Також під час вагітності схильність шкіри до пігментації дуже зростає, тому візьміть з собою сонцезахисні креми, рівень захисту яких буде більше 15 SPF.
    ● засоби від комарів. Так як практично всі засоби вагітним протипоказані, краще захистити той будинок, в якому ви будете жити, взявши на відпочинок москітну сітку. Також можна спробувати масло гвоздики, якщо побризкати його на тіло, комарі не будуть вам докучати.
    ● номер телефону гінеколога. Це необхідно, якщо ви летите закордон. При появі незрозумілого болю або виділень ви завжди можете зателефонувати до нього і проконсультуватися.
    ● аптечка. Тут вже потрібно орієнтуватися на стан свого здоров’я. Тому аптечка індивідуальна для кожної жінки. Але збирати її треба з розумом, так як практично всі ліки вагітним заборонені.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.