Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Секс під час вагітності

Секс під час вагітності
Секс під час вагітності
Cекс під час вагітності – тема, що турбує як сім’ї, які готуються незабаром стати батьками, так і лікарів, які ніяк не можуть прийти до спільного висновку. Наскільки безпечний секс під час вагітності та чи необхідний? На це питання намагаються відповісти багато.

Існує безліч думок на цей рахунок. Хтось вважає, що плюси і мінуси сексу під час вагітності – це фактори, які не варто враховувати. Хтось вважає, що заняття сексом можуть нашкодити майбутній дитині, як у фізичному плані, так і в плані психічного розвитку. Інші вважають, що вагітна жінка, займаючись сексом, ризикує власним здоров’ям. Хтось вважає, що секс – це природний процес і природний інстинкт, тому сексом потрібно займатися по першій же природній потребі. Хтось же вважає, що навіть чоловік може зашкодити власному здоров’ю, займаючись сексом з вагітною жінкою. Але, як можна здогадатися, всі ці плюси і мінуси сексу під час вагітності суто індивідуальні і ще не доведені з точністю на сто відсотків.

Ті, хто вважає, що в період вагітності будь-які сексуальні відносини самі по собі сходять нанівець, не праві. Це не так. Подивимося на цю проблему з точки зору чоловіків і жінок.

Чоловічий погляд

Будь який здоровий чоловік відчуває природні фізіологічні потреби, до переліку яких входить і необхідність занять сексом з певною періодичністю. Заняття сексом для чоловіка – це спосіб підтримати своє здоров’я і чоловічу силу. Але поруч з вагітною жінкою багато чоловіків відчувають психологічний дискомфорт, викликаний побоюваннями нашкодити коханій і майбутній дитині. У подібних випадках різні поради та рекомендації носять індивідуальний характер, тому неможливо радити щось загальне для всіх.

Жіночий погляд

Вагітна жінка, як і чоловік поряд з нею, має деякі побоювання з приводу свого здоров’я і особливо здоров’я майбутнього малюка. Це може призвести до її повної відмови від інтимних відносин з чоловіком. Але також існує і другий тип емоційної реакції, яка пов’язана з процесами, що відбуваються з організмом жінки під час другого триместру. Як з’ясували вчені, жіночий організм відчуває бурхливі гормональні сплески, які призводять до багаторазового збільшення сексуального потягу. У такому стані вагітна жінка може буквально божеволіти без сексу, і різні поради та рекомендації зводяться до одного: сексом займатися варто, якщо немає протипоказань.

Якщо є побоювання, краще займатися сексом, коли жінка перебуває у другому триместрі вагітності, коли плід вже сформувався, а також не забувати про пози. Цікаві і безпечні пози для сексу під час вагітності – це не більше ніж міф, оскільки найбільш безпечною, але не настільки цікавою завжди є місіонерська поза. Вона зручна для жінки. Але навіть найбільш продумані пози для сексу і правильно підібраний період для занять сексом – це не запорука безпеки. Якщо у жінки були прецеденти недоношеного плоду або які-небудь проблеми з гінекологічної частини, якщо сім’я чекає двійню або більше дітей, а також у жінки є які-небудь хронічні захворювання – все це говорить про те, що інтимні стосунки під час вагітності можуть бути небезпечні , як для самої жінки, так і для її дитини.

Для того щоб відкинути всі ризики і зі спокійною душею продовжувати свої інтимні стосунки, подружжю варто звернутися до лікаря за консультацією. Він проведе обстеження, яке покаже, чи є ризики. І крім цього, не варто забувати про контрацепцію під час вагітності, так як вона допомагає жінці уберегти свій організм від можливих інфекцій або вірусів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.