Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Секс під час вагітності: поради та рекомендації

Секс під час вагітності: поради та рекомендації
Секс під час вагітності: поради та рекомендації
Існує безліч різних порад і рекомендацій про те, яким чином можна займатися сексом під час вагітності. Головним завданням всіх цих порад є забезпечення максимальної безпеки для жінки, а також для її майбутньої дитини. Але в кожному окремому випадку консультації можуть бути іншими, тому різні поради та рекомендації – це лише загальні правила, що вимагають коректування.

Розглядаючи всі плюси і мінуси сексу під час вагітності, все більше число лікарів приходить до висновку, що інтимна близькість між майбутніми батьками повинна мати місце. Лише в окремих випадках близькість протипоказана з об’єктивних причин можливості викидня, а також через інші захворюваня або важку переносимість вагітності. У разі ж, коли протипоказань до занять сексом немає, плюси і мінуси сексу під час вагітності перетворюються на одні плюси, залишаючи лише невеликий ризик для плоду у разі тиску на живіт.

Але необхідно пам’ятати, що секс під час вагітності – це не той звичний статевий акт, до якого встигли звикнути партнери. Тепер секс на період вагітності буде вкрай обережним і акуратним. Чоловікові слід уникати різких рухів, глибокого проникнення, так як це може спровокувати викид гормонів у жінки, які викликають перейми. В іншому ж слід дотримуватися наступних правил.

Секс під час вагітності (правила)

  ● Не варто відмовлятися від сексу, якщо він не протипоказаний і не заборонений лікуючим лікарем.
  ● Слід проконсультуватися з лікарем з приводу можливих поз сексу.
  ● Без протипоказань вагінальним сексом можна займатися без обмежень, враховуючи лише правильність пози для сексу.
  ● З обережністю слід займатися анальним сексом, особливу увагу приділяючи гігієні до і після статевого акту.
  Оральним сексом можна займатися у випадку, якщо у чоловіка немає ніяких захворювань порожнини рота, герпесу на губах, а також інших протипоказань.

Різні пози для сексу під час вагітності на ранніх термінах можна сміливо використовувати, не турбуючись про які-небудь пошкодження плода. Єдине, на що слід звернути увагу, – це тиск на живіт, а також зручність і комфорт для жінки. На більш пізніх термінах вагітності слід уникати поз на животі та інших, які припускають тиск на живіт жінки, а також її повне знерухомлення. Краще віддати перевагу позі на боці.

Протипоказання для інтимної близькості під час вагітності:

  ● Наявність загрози викидня або наявність в анамнезі випадків викидня.
  ● Вкорочення шийки матки.
  ● Відкриття зіву матки.
  ● Наявність у одного з партнерів будь-якого інфекційного захворювання.
  ● Кров’янисті виділення у жінки.
  ● Низьке розташування плаценти або інші її патологічні форми.

Також не варто займатися сексом в перший триместр вагітності, якщо в попередніх вагітностях були викидні. Слід уникати статевої близькості в останньому триместрі, якщо попередні пологи були передчасними. І крім цього, не варто займатися сексом в останні три місяці вагітності, якщо жінка носить відразу двох і більше дітей.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.