Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Помилкові перейми

Помилкові перейми
Помилкові перейми
Ой, що це?! Не може бути! Ще тільки 37 тиждень йде. Зарано малюкові виходити. А болі як раз такі, про які розповідали на лекціях в школі матері. Типові переймоподібні. Біль наростає, живіт напружується, і потім через кілька секунд все проходить. Хоча, там же на лекції говорили, що перейми можуть бути тренувальними. Може це саме вони?

Помилкові перейми: як зрозуміти, що це вони?

Однією з ознак того, що в найближчому майбутньому будуть пологи, є помилкові або тренувальні перейми. Матка ніби намагається прорепетирувати майбутні пологи, підвищуючи м’язовий тонус і створюючи ілюзію родової діяльності. Боятися цього не треба, але от чітко усвідомити, що це помилкові перейми, звичайно ж, необхідно. Тому що в деяких випадках це виявляються справжні перейми, які говорять про початок родового акту.

Вагітній жінці за наявності переймоподібних болів слід прийняти горизонтальне положення і уважно поспостерігати за собою. Бажано взяти годинник з секундною стрілкою і порахувати тривалість перейм і часовий проміжок між ними. Необхідно звернути увагу на:

    регулярність переймів – якщо немає чіткої регулярності між болями, то швидше за все це репетиція пологів;

    тривалість переймів – короткі за часом болі не будуть ознакою нормальної родової діяльності;

    інтенсивність перейм – відсутність наростання м’язового тонусу плодовмістилища має заспокоїти жінку;

    зміни в динаміці перейм – якщо болі не наростають і не змінюються за найближчі півгодини, то не варто хвилюватися.

Головне, що повинна розуміти вагітна жінка – будь-які короткі, хаотичні і безсистемні переймоподібні болі не можуть бути ознакою початку пологової діяльності.

Помилкові перейми: що робити?

Не хвилюватися, не панікувати, не здійснювати дурних і необдуманих вчинків. Вагітній жінці треба лягти і спокійно почекати. Прислухатися до того, як себе веде малюк. Погладити живіт. Лагідно поговорити з крихіткою. Відчути, як у відповідь на голос мами маля почне ворушитися.

Як правило, тренувальні \ помилкові перейми швидко проходять, і через півгодини як-ніби нічого й не було. І можна знову займатися важливими справами, пов’язаними з підготовкою до дітонародження.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.