Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна вагітним морозиво і заморожені фрукти?

Чи можна вагітним морозиво і заморожені фрукти?
Чи можна вагітним морозиво і заморожені фрукти?
Відповідь на це питання досить неоднозначна. Морозиво – висококалорійний молочний продукт, який містить до 20% жиру, тому корисним ми його однозначно не назвемо. У той же час абсолютно “правильних” і корисних продуктів не так і багато. Давайте разом розберемося в нюансах і зважимо всі за і проти! Морозиво буває двох типів – загартоване і м’яке (продається на вагу). Останній тип відрізняється меншою кількістю добавок, які продовжують термін зберігання. Менш шкідливим для вагітних вважається продукт без додаткових інгредієнтів (шоколад, сироп, горіхи тощо).

Користь від морозива вагітним

Морозиво – продукт молочний, а значить містить кальцій, корисний для правильного росту і розвитку малюка. Але часто морозиво виготовляють з сухого молока, додають багато рослинних жирів, одним словом, максимально здешевлюють сировину. У цьому випадку користь вельми сумнівна!

Шкода від морозива вагітним

Морозиво містить багато цукру і жиру, що робить його висококалорійним. Якщо збільшення ваги при вагітності більше норми, варто помітно обмежити його споживання або відмовитися зовсім.

Існує багато сортів і різновидів морозива. Найменш шкідливий буде класичний пломбір (12-13% жирності). Як правило він виготовляється з цільного молока, містить невелику кількість добавок, які можуть викликати алергію. Якщо у вас немає зайвої ваги, то іноді побалувати себе морозивом, звичайно ж, можна! Але вибирайте якісний продукт. Ідеальним варіантом буде невелика порція м’якого морозива (близько 100г) без додаткових добавок 1-2 рази на тиждень, але не частіше.

А чи можна їсти вагітним морожені фрукти?

Відповідь цілком однозначна – так, звичайно, якщо у жінки немає алергії на даний конкретний фрукт. Морожені фрукти зберігають всі корисні властивості своїх свіжих аналогів – вітаміни та мікроелементи залишаються в незмінному вигляді. Клітковина, яка міститься в них, робить благотворний вплив на перистальтику кишечника, зменшуючи запори, які так часто турбують вагітних. Головне не вживати їх занадто холодними!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.