Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна при вагітності приймати Смекту

Чи можна при вагітності приймати Смекту
Чи можна при вагітності приймати Смекту
Смекта є ефективним засобом для усунення функціональних порушень шлунково-кишкового тракту. За час вагітності жінка може зіткнутися з такими проблемами, як печія, відрижка повітрям, здуття живота і навіть послаблення стула. Допомогти позбутися таких неприємних симптомів може Смекта, однак чи безпечний цей препарат для вагітних?

Фармакологічні властивості

Смекта відноситься до препаратів природного походження. Діюча речовина – діоктаедрічний смектін – є потужним сорбентом і здатне адсорбувати не тільки токсини, а також патогенні мікроорганізми і продукти їх життєдіяльності. Завдяки цим властивостям Смекта з успіхом може застосовуватися для лікування харчових отруєнь та діареї бактеріального генезу. Захисна дія активного компонента препарату базується на збільшенні кількості та в’язкості кишкового слизу, яка посилює слизову оболонку кишечника.

Смектін не всмоктується в слизову органів ШКТ, надаючи місцеву дію безпосередньо в просвіті кишківника. Саме тому препарат «Смекта» є безпечним для використання під час вагітності.

Показання

    • Симптоматичне лікування токсикозу.
    • Діарея інфекційного генезу.

Спосіб застосування

Вміст пакетика розчиняють у 50 мл води і поступово випивають. Максимальна доза – 3 пакетики на добу.

При гострій діареї вагітним відразу потрібно прийняти вміст 1 пакетика, а потім звернутися до лікаря для призначення подальшої схеми лікування.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.