Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можливо запланувати стать дитини?

Чи можливо запланувати стать дитини?
Чи можливо запланувати стать дитини?
Науково доведений факт, що якщо яйцеклітина буде запліднена сперматозоїдом, що містить хромосому Х, то у пари народиться дівчинка, якщо ж це буде Y хромосома, чекайте хлопчика. Запланувати стать дитини можна шляхом збільшення потрібних вам сперматозоїдів і зменшенням непотрібних. Вчені з’ясували, що чим більше чоловік утримується, тим менше у нього стає зміст Y сперматозоїдів. Тим самим, чим довше у чоловіка не було інтимної близькості, тим вище ймовірність зачати дівчинку. Чоловіки, які хочуть, щоб у них народився хлопчик, повинні носити широку нижню білизну і не перегріватися.

Також великий вплив на стать майбутньої дитини має кислотно-лужний баланс в піхві. Якщо середовище в піхві більше кисле, вірогідність народити дівчинку більше. Якщо ж середовище лужне, швидше за все, у вас народиться хлопчик. Щоб створити ту чи іншу середу в своїй піхві жінці достатньо харчуватися певними продуктами. Наприклад, для зачаття хлопчика їй потрібно вживати в їжу рибу, ковбасу і м’ясо, картоплю, сир, горох, дріжджі, гриби. Для зачаття дівчинки жінці необхідно вживати в їжу продукти, що містять магній і кальцій, такі як, молочна продукція, горіхи, мед, яблука.

Імовірність народження хлопчика зростає, якщо секс у вас стався під час овуляції, якщо ж це сталося за кілька днів до овуляції, у вас з’являються всі шанси на народження дівчинки. Отже, щоб у вас народилася дівчинка, ваш чоловік повинен утримуватися від інтимної близькості принаймні 2 тижні, частіше бувати на сонці або в лазні, а жінка повинна харчуватися виключно продуктами, що містять кальцій і магній, а так само намагатися не досягти оргазму. Якщо ж ви хочете хлопчика, займайтеся сексом частіше, чоловікові протипоказано сонце, лазні та вузький одяг, а жінка за місяць до вагітності повинна вживати продукти, багаті калієм і натрієм.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.