Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Які звички потрібно прищепити дитині з дитинства?

Які звички потрібно прищепити дитині з дитинства?
Які звички потрібно прищепити дитині з дитинства?
Виховання дітей – складний процес, який вимагає багато часу і сил. Усі батьки хочуть виростити зі свого малюка здорову, успішну і щасливу людину. Для цього необхідно з раннього віку прищеплювати дитині ряд корисних звичок.

Здоровий сон

Всі батьки розуміють, що сон дуже важливий для дитини, але не всі розуміють, чому саме. Дитина яка виспалась більш активна, весела, швидше розуміє і справляється з різними завданнями. Але це не основні фактори, на які впливає сон. Недосипання також відбивається на уважності, концентрації, самоконтролі і успішності в цілому.

Психологи провели дослідження і з’ясували, що поганий сон в майбутньому може викликати у дітей депресивний стан.

Денний сон необхідний дітям до 2,5 років, так як мінімальна кількість годин сну для такого віку – 11. Для гарного сну дитині потрібна повна тиша, зручний одяг, приглушене світло або його відсутність.

Ухвалення своїх емоцій

Кожен повинен вміти розрізняти свої емоції і емоції інших людей. Це допоможе в спілкуванні з людьми, адже розуміючи настрій людини, набагато легше налагодити відносини. Психологи називають це емоційним інтелектом. Якщо він добре розвинений, то дитина має менше шансів придбати проблеми з фізичним і психічним здоров’ям.

Для того щоб дитина приймала свої емоції потрібно подавати їй гарний приклад. Батьки не повинні ігнорувати або засуджувати дітей за те, як вони виражають свої емоції. Коли малюк розуміє, що його ігнорують або намагаються переключити увагу на щось інше, створюється відчуття знецінення емоцій. Якщо ж батьки звернули увагу, то емоційний показник знижується всього лише за пару хвилин, і дитина повністю заспокоюється.

Потрібно завжди обговорювати з дитиною ті емоції, які вона відчуває, говорити, що це нормально і навіть приводити в приклад ситуації, коли відчували такі ж почуття.

Здорове харчування

Багато батьків мріють, щоб діти хотіли їсти не гамбургери з картоплею фрі, а брокколі і баклажани. Але правильне харчування полягає не тільки в здоровій їжі, але і в правильному прийомі.

Не треба давати дитині велику порцію. Краще запропонувати невелику тарілку, якщо дитина не наїсться, то обов’язково попросить добавки.

Їжте одночасно з дитиною. Подавайте малюкові хороший приклад, навіть якщо не голодні, можна з’їсти хоча б трохи.

Ніякого шантажу. Не варто говорити, що якщо буде з’їдена вся порція, то тато купить тобі іграшку або дозволить лягти на годину пізніше.

Пробуйте вводити нове. Психологи кажуть, що в середньому, дитині потрібно спробувати якийсь продукт близько 10 разів, щоб малюк точно зрозумів своє ставлення до даної їжі. Наприклад, якщо дитині не сподобалася квасоля в салаті, можна спробувати дати її у вигляді гарніру, в супі або в іншому салаті.

Це основні звички, які допоможуть дитині в дорослому житті. І почати їх формування буде набагато легше саме в дитячому віці та як період звикання у дітей набагато коротше, ніж у дорослих.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.