Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Які вітаміни потрібні вагітним?

Які вітаміни потрібні вагітним?
Які вітаміни потрібні вагітним?
Всім відомо, що майбутня мама повинна отримувати подвійну дозу вітамінів, тому харчуватися вона повинна збалансовано. На сьогоднішній день існує багато комплексів вітамінів і мінералів, які створені спеціально для вагітних. Давайте розберемося, які вітаміни майбутнім мамам необхідні. Отже, найбільш важливим з вітамінів при вагітності є фолієва кислота – т.зв. вітамін В9. Саме цей вітамін у відповіді за нормальний розвиток вашої майбутньої дитини. Якщо в організмі буде недолік фолієвої кислоти, це може призвести до таких пороків, як аненцефалія або гідроцефалія. Можна купити фолієву кислоту в аптеці, а можна просто включити в раціон продукти, що містять вітамін В9, а саме, бобові, гриби, м’ясо, рибу і злаки.

Також організм вагітної жінки потребує збільшення кількості вітаміну В6 або піридоксину. Цей вітамін знижує токсикоз на ранніх термінах вагітності. У разі, якщо у вас буде нестача вітаміну В6, починає розвиватися анемія, спостерігаються порушення роботи нервової системи і болі в животі. Цей вітамін можна знайти в таких продуктах: горіхи, шпинат і яйця, риба, м’ясо, картопля і капуста, цитруси і полуниця.

Ще одним досить важливим вітаміном є токоферол, або вітамін Е, який відповідає за вироблення жіночих гормонів, які сприяють нормальному перебігу вагітності. Якщо в організмі буде довго дефіцит цього вітаміну, у жінки може статися викидень або ранні пологи. Вітамін Е можна знайти в оліях та пшениці.

У період вагітності ви повинні в достатній кількості отримувати вітамін В12, який у відповіді за ріст дитини. Міститься цей вітамін в наступних продуктах: молоко, сир морепродукти, риба, м’ясо. Також для розвитку дитини дуже потрібні такі вітаміни: С, А, К, D, В1 і В2. В аптеці ви можете підібрати собі вітамінний комплекс, або вибирати ті продукти, які вам необхідні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.