Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Які перші ознаки вагітності?

Які перші ознаки вагітності?
Які перші ознаки вагітності?
Зазвичай, хвилююче кожну дівчину питання, чи вагітна вона чи ні, дуже хвилює. Якими ж є перші ознаки вагітності? Точно визначить вагітність тільки лікар. Але є такі ознаки, які скажуть вам про вашу вагітность до візиту до лікаря. Основними симптомами є:

  Затримка менструації. Це один з найголовніших ознак того, що ви вагітні.
  ● Груди стають більше або чутливість сосків підвищується. Цей симптом з’являється майже у всіх вагітних жінок. Ті, хто вже народжував, болючість відчувається рідко.
  ● Підвищена втома. Якщо вам важко досидіти до кінця робочого дня, і ви мрієте про ліжко, також слід задуматися про те, чи не вагітні ви.
  ● Нездужання вранці. Деякі жінки стикаються з таким явищем, як токсикоз, вже з перших тижнів вагітності. Блювота і нудота вранці – це явні ознаки токсикозу. У період вагітності загострюється нюх, тому нудоту може викликати навіть різкий запах.
  ● Часта зміна настрою. Це пов’язано з гормональними змінами, які бувають не тільки перед менструацією.
  ● Іноді – запаморочення і непритомність. Такі ознаки пов’язані зі змінами в серцево-судинній системі.
  ● Часті позиви до сечовипускання. Такий симптом зустрічається майже у кожної вагітної жінки.
  ● Спазми. Ці спазми в животі схожі з тими, які бувають у жінок перед місячними.

Ці симптоми є основними, що сигналізують про те, що ви вагітні. Також до ознак можна віднести головні болі, невеликі кровотечі, запори. Але пам’ятайте, що у будь-якої жінки ознаки можуть проявлятися по-різному. І навіть тест на вагітність не дасть вам 100% гарантії, краще всього звернутися до лікаря.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.