Які перші ознаки вагітності?

Які перші ознаки вагітності?
Які перші ознаки вагітності?
Зазвичай, хвилююче кожну дівчину питання, чи вагітна вона чи ні, дуже хвилює. Якими ж є перші ознаки вагітності? Точно визначить вагітність тільки лікар. Але є такі ознаки, які скажуть вам про вашу вагітность до візиту до лікаря. Основними симптомами є:

  Затримка менструації. Це один з найголовніших ознак того, що ви вагітні.
  ● Груди стають більше або чутливість сосків підвищується. Цей симптом з’являється майже у всіх вагітних жінок. Ті, хто вже народжував, болючість відчувається рідко.
  ● Підвищена втома. Якщо вам важко досидіти до кінця робочого дня, і ви мрієте про ліжко, також слід задуматися про те, чи не вагітні ви.
  ● Нездужання вранці. Деякі жінки стикаються з таким явищем, як токсикоз, вже з перших тижнів вагітності. Блювота і нудота вранці – це явні ознаки токсикозу. У період вагітності загострюється нюх, тому нудоту може викликати навіть різкий запах.
  ● Часта зміна настрою. Це пов’язано з гормональними змінами, які бувають не тільки перед менструацією.
  ● Іноді – запаморочення і непритомність. Такі ознаки пов’язані зі змінами в серцево-судинній системі.
  ● Часті позиви до сечовипускання. Такий симптом зустрічається майже у кожної вагітної жінки.
  ● Спазми. Ці спазми в животі схожі з тими, які бувають у жінок перед місячними.

Ці симптоми є основними, що сигналізують про те, що ви вагітні. Також до ознак можна віднести головні болі, невеликі кровотечі, запори. Але пам’ятайте, що у будь-якої жінки ознаки можуть проявлятися по-різному. І навіть тест на вагітність не дасть вам 100% гарантії, краще всього звернутися до лікаря.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.