Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Як виміряти температуру у дитини

Як виміряти температуру у дитини
Як виміряти температуру у дитини
Питання, як саме слід вимірювати температуру у дитини, на перший погляд начебто просте. Але в аптеках продаються термометри в великій кількості і в різних варіаціях. І це означає, що способи вимірювання температури теж різні.

Як вимірювати

Ознайомтеся з переліком всіх способів вимірювання температури, щоб вибрати найбільш підходящий для вашого малюка. І бажано не використовувати ртутний градусник

Пероральний (в роті). Підходить для малюків від народження до 3-х років.

Через півгодини після годування дитини продезінфікуйте електронний термометр і його наконечник помістіть під дитячий язичок. Попросіть дитину закрити рот, щоб легше було утримувати градусник до звукового сигналу. Звичайний потрібно тримати 3 хвилини.
Для немовлят найкраще купити градусник-соску.

Норма – t ° 36,6-37,1 ° С

Ректальний (в прямій кишці). Добре підходить для діток до 3-х років.

Спочатку промийте кінчик термометра з милом або протріть спиртом і обполосніть прохолодною водою, потім нанесіть крем або вазелін. Покладіть своє дитя на живіт або на спинку і притисніть його ніжки до грудей.

Обережно введіть включений термометр в анальний отвір малятка на глибину 1-1,5 см. Вийняти електронний градусник після звукового сигналу, а якщо це звичайний ртутний, то через 2 хвилини.

Норма – t ° 37-38 ° С

Аксиллярний (в пахвовій області). Універсальний спосіб.

Протріть насухо під пахвою у малюка і помістіть в його пахву обмитий наконечник градусника. Притисніть лікоть дитини до тіла і притримуйте так ще 2-3 хвилини після звукового сигналу. Якщо використовувався ртутний термометр, то перевіряйте результат через 6-10 хвилин.

Норма – t ° 36,6-37,2 ° С

Темпоральний (на лобі). Дуже добре підходить для діток від 3-х місяців.

Залежно від різновиду інфрачервоного градусника, вимірюйте температуру в області скроні або проводячи від центру лобика до скроні малюка.

Норма – t ° 36,6-37,5 ° С

Тимпанічний (в вусі). Рекомендується для маляток від півроку.

Дбайливо потягніть вушко малюка в бік потилиці, акуратно і неглибоко введіть кінчик ІК-термометра в слуховий прохід. Утримуйте градусник в вусі до звукового сигналу.

Норма – t ° 36,6-36,9 ° С

Пам’ятайте, що після прогулянки з дитиною в морозну погоду слід почекати хвилин 15 в кімнаті і тільки потім приступати до вимірювання температури. Особливо це важливо, якщо виміри будете виробляти на лобі або в вушку, інакше ви отримаєте недостовірні результати.

Висновок

Завершую розмова нагадуванням про головне правило: не міряйте температуру у сплячої дитини, оскільки під час сну вона знижується, і не варто вимірювати температуру у дитини, яка збуджена, оскільки показники будуть завищені. Малюк повинен знаходитися в стані спокою – тільки тоді значення будуть найбільш точними.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.