Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Як відчуваються перейми?

Як відчуваються перейми?
Як відчуваються перейми?
Таке явище, як перейми – це прямі передвісники того, що скоро ви повинні народити. Перейми супроводжуються повторюваними з певною періодичністю хворобливими скороченнями матки, а також болем внизу живота. На самому початку перейми слабкі і за тривалістю займають пару секунд, потім на хвилин 10 пропадають. З плином часу вони стають сильнішими, частіше і болючіше.

Коли у вас починаються скорочення матки, ви можете відчувати це як тиск в черевній порожнині, матка вам здасться важкою. Але важливо не те, що ви відчуваєте, а те, з якою ритмічністю проходять перейми, оскільки скорочення жінка може відчувати за пару тижнів до настання пологів, але якщо у цих скорочень нерегулярний ритм, то це не означає, що у вас почалися пологи.

Справжні передпологові перейми повторюються практично кожні чотири хвилини. Дуже цікаво, що в період, коли скорочень немає, біль пропадає. Найперші скорочення жінка зазвичай відчуває в животі, іноді біль може виникнути у попереку. Біль зароджується в середині спини, потім розділяється і передається в стегна і живіт. По початку біль не сильний, ви будете відчувати легке поколювання, але потім він посилюється і стає більш тривалим.

Тривалість перейм зазвичай близько 12 години у тих жінок, які народжують вперше і трохи менше, близько 8 годин, у тих, хто вже народжував. Якщо у вас перейми рідкісні, і повторюються з періодичністю у півгодини, не варто переживати і думати, що це передпологові перейми, швидше за все, скоро вони у вас припиняться. Провісниками пологів є перейми, які повторюються частіше, ніж раз на десять хвилин, також повинні відійти навколоплідні води. Якщо у вас відходять води, негайно варто їхати в лікарню, щоб в матку не проникла інфекція.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.