Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Як проходять пологи

Як проходять пологи
Як проходять пологи
Одного разу цей день приходить. Всі вагітні жінки в один прекрасний день народжують. Хтось швидко і легко, хтось в муках, а для частини жінок родовий акт перетворюється на хірургічну операцію. Неважливо, як, головне, що на світ з’являється маленький чоловічок. Втім, звичайно ж, краще народити природним чином і без зайвих поневірянь і страждань.

Як проходять пологи?

Дочекавшись певної регулярності переймоподібних болів, жінка викликає карету швидкої допомоги і відправляється в пологовий будинок. Швидко оформивши всі документи в приймальному відділенні, вона надходить в передпологову палату.

1. Передпологова палата

Перебуваючи в передпологовій палаті, потрібно знайти позу або положення, при якому буде легше переносити хворобливі відчуття, викликані переймами. Болі будуть досить сильними. Велика частина жінок в змозі перенести їх гідно, особливо якщо вони пройшли підготовку в школі матері. Регулярно до жінки буде підходити акушерка, щоб помітити момент, коли повністю відкриється вихід з плодовмістилища.

Однак частина жінок, у яких дуже низький поріг больової чутливості, можуть кричати від болю. При неадекватній поведінці і нездатності перенести біль можуть виникнути ускладнюючі моменти в процесі пологів. На тлі больового стресу розвиваються порушення скорочувальної функції матки, що або сповільнює пологи, або зовсім припиняє їх. Як правило, таким жінкам потрібна негайна лікарська допомога.

2. Родовий блок

Потужний період при нормальних пологах короткий. При повному відкритті і відведенні вод, жінка може народити за кілька потуг. І це дуже добре, тому що в цьому випадку гіпоксичне страждання плода буде мінімальним.

Під час потуг породіллі потрібно слухати акушерку, яка, в залежності від просування плода по родових шляхах, командуватиме, коли тужитися, а коли – ні. Лікар простежить за станом плоду і породіллі. Після народження дитини, перетинається пуповина. Через кілька хвилин з матки виходить послід, що стане завершальним акордом родового акту.

3. Післяпологова палата

Невимовне щастя, змішане з сильною втомою – ось стан, який буде у жінки після пологів. Хочеться спати, і хочеться приділити час малюкові. Поки лікар-неонатолог займається дитиною, потрібно максимально відпочити, нехай навіть сон продовжиться не більше півгодини.

Нормальні пологи для підготовленої жінки протікають швидко. Удаваний довгим перший період пологів змінюється швидким другим, кульмінацією якого є народження малюка.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.