Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Як перевести дитину на іншу суміш?

Як перевести дитину на іншу суміш?
Як перевести дитину на іншу суміш?
Іноді, з різних причин малюкам-на-суміші доводиться міняти вид суміші. Вигодовування дитини харчуванням, яке йому не підходить загрожує серйозними наслідками для його здоров’я. Перш ніж купувати іншу суміш проконсультуйтеся зі своїм педіатром, а також уважно вивчіть склад і спробуйте з’ясувати причини непереносимості.

Чи можна дитину переводити на іншу суміш?

Перехід на іншу суміш завжди повинен бути обгрунтованим. Якщо малюк почуває себе нормально і його нічого не турбує, то немає необхідності міняти харчування. Прийнятна ціна не може стати причиною переведення дитини на іншу суміш.

Коли виникає необхідність змінити вид суміші?

  Алергія у вигляді висипки, лущення або почервоніння шкіри, набряку слизових, кашлю та інших симптомів;
  – Вікові переходи, з ростом крихти змінюються потреби організму, а відповідно і вид сумішей, їх поживний склад;
  – Розлади з боку шлунково-кишкового тракту, запор, діарея, метеоризм, блювання;
  – Лактазна недостатність крихти (нездатність кишечника розщеплювати молочний білок, лактозу), про яку не вдалося дізнатися своєчасно.

Що стосується непереносимості лактози, то симптоми проявляються у вигляді зеленого, пінистого калу, занепокоєння після годування, зниження ваги, але напевно дізнатися про таку особливість організму малюка можна лише після аналізу. При лактазній недостатності, дитину негайно переводять на спеціалізовану суміш і призначають ферменти, які сприяють засвоєнню молочного цукру. Суміш підбирається за результатами аналізів і відповідно до вікових потреб крихти, наприклад, Nutrilon, Nutrilak низьколактозний або Нан, Nutrilak безлактозний, а також Humana ЛЗ, Nutrilon-соя або інші.

Як перевести дитину на іншу суміш?

Отже, у вашого малюка спостерігаються небажані симптоми або хоча б один з них – це вже привід звернутися до лікаря, щоб він вказав на виборі нової суміші.

Нова суміш дається перед основним годуванням старої сумішшю з окремою пляшечки або ложки, починаючи з 5-10 мл (1 чайна ложка). Якщо не було небажаної реакції, то на 2й день дають по 1 чайній ложці перед першим і другим годуванням. На 3-й день можна вводити по 1 чайній ложці перед кожним годуванням, відповідно зменшуючи порцію старої суміші. На 4й день також поступово збільшуємо порцію нової суміші, щоб до 6 дня її обсяг становив 100 мл. За сприятливої адаптації до нової суміші на 7 день старе харчування повністю замінюється новим. Зрозуміло, занепокоєння і інші небажані симптоми у малюка нова суміш провокувати не повинна. В іншому випадку проконсультуйтеся зі своїм педіатром.

Що робити, якщо дитина відмовляється від суміші?

При переході з грудного на штучне вигодовування деякі діти відмовляються від суміші, що робити в такому випадку? По можливості перехід на суміш повинен бути поступовим. Спочатку запропонуйте дитині грудне молоко з пляшечки, коли він звикне до соски, то саме час переходити на суміш. Дітям після 5-6 місяців можна запропонувати харчування з ложки. Не чекайте, що дитина в перший же день зрадіє новому харчуванні і буде поїдати суміш з великим апетитом. Привчання малюка до нового виду і способу харчування може зайняти деякий час. Велика ймовірність того, що перші порції, які він подужає будуть маленькими. Апетит дитини, як і дорослої людини, в різні дні або навіть час доби може змінюватися. Вік, вага, метаболізм також впливає на те, скільки суміші з’їдає малюк. Деякі мами, рівняючись на загальні рекомендації або розповіді знайомих, чекають від своїх дітей неможливого. Якщо малюк їсть мало на вашу думку, то це ще не означає, що йому цього недостатньо. А ось неспокійна поведінка, рідкісні сечовипускання, маленьке збільшення ваги – це реальні причини звернутися до лікаря і з’ясувати, чому малюк погано їсть.1 коментар

 1. Віта

  Чи можна годувати двома сумішами одночасно раз одна ,а рас інша,і чи це не зашкодить малюку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.