Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Як лікувати молочницю під час вагітності?

Як лікувати молочницю під час вагітності?
Як лікувати молочницю під час вагітності?
Найголовніше правило при лікуванні молочниці – це особиста гігієна. Приймайте частіше душ, це допоможе полегшити ваш стан, свербіж проходить. Але через деякий час він знову повернеться, тому лікувати молочницю слід також медикаментозно. Лікування молочниці під час вагітності ускладнюється, оскільки вагітним жінкам багато видів препаратів протипоказані. У першу чергу вагітна повинна дотримуватися дієти і не вживати в їжу солодке, гостре, мариноване або прянощі, так як ці продукти сприяють підвищенню кислотності в піхві, а це найбільш сприятливе середовище для грибків. Дуже корисні кисломолочні продукти і фрукти з овочами.

Якщо у вас тільки початкова стадія молочниці, іноді буває досить дотримань правил особистої гігієни, щоб її вилікувати. Користуйтеся гігієнічними прокладками, не перебувайте довго на сонці і намагайтеся виключити на час лікування статеві контакти. Найчастіше причиною появи молочниці буває стрес, тоді вагітній потрібно нормалізувати свій емоційний стан. Лікування молочниці таблетками під час вагітності категорично заборонено.

Якщо є необхідність медикаментозного втручання, то лікарі призначають мазі, свічки або таблетки у піхву. Найбільш безпечними для вагітних є мазі «Клотримазол» і «Міканозол», також безпечним, але менш ефективним є «Пімафуцин». Лікувати молочницю можна народними засобами. Найвідоміше і чинне – це промивання статевих органів розчином соди або відваром календули. Також дуже дієвими при лікуванні молочниці є лук і часник. Їх відваром роблять спринцювання перед сном. Так як молочниця дуже швидко передається статевим шляхом, лікувати її потрібно відразу у обох партнерів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.