Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Як боротися з депресією під час вагітності?

Як боротися з депресією під час вагітності?
Як боротися з депресією під час вагітності?
Як боротися з депресією під час вагітності?

Ви вагітні! Вітаємо! Всі ваші рідні та близькі раді ціїй новині, та й, здається, ви теж дуже раді. Але, тим не менш, ви не можете сказати, що відчуваєте себе абсолютно щасливою від розуміння того, що скоро у вас народиться дитина. Навпаки, ви відчуваєте себе нещасною, від цього звинувачуйте себе, в результаті чого розвивається депресія. Більше 10% сьогоднішніх вагітних жінок відчувають подібні депресії.

Але як же боротися з депресією під час вагітності?

Є кілька ефективних способів, деякі з яких:

    1) Потрібно розслабитися. Не потрібно думати, що ви повинні переробити всі справи до народження дитини і організувати всі його дні народжень. Найголовніше – це турбота про своє здоров’я, як фізичне, так і психологічне. Піклуючись про себе, ви в першу чергу дбаєте про свою дитину.

    2) Виконуйте зарядку. ПриродноЗвичайно, коли ви вагітні, не потрібно виконувати важкі фізичні вправи. Є спеціальна гімнастика для вагітних, заняття аквааеробікою, просто відвідування басейну. Все це допомагає відволіктися, поліпшити настрій і підтримувати фігуру у формі.

    3) Намагайтеся розмовляти про те, що вас турбує, з психологами або близькими. Вам потрібна підтримка з боку, так що будьте з ними щирими, якщо вам важко, говоріть про це.

    4) Якщо звичайні розмови не допомагають, зверніться за допомогою до професійних психологів. Спробуйте кількох лікарів, поки не знайдете того, з ким вам буде легше говорити і в присутності кого ви себе будете комфортніше відчувати. Ні в якому разі не приймайте антидепресанти, вони нашкодять здоров’ю дитини.

Отже, вище наведено кілька способів, як боротися з депресією під час вагітності. Намагайтеся частіше бувати на свіжому повітрі, спілкуйтеся з іншими вагітними жінками, читайте книги. Всі методи, які вас будуть відволікати від поганих думок – хороші.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.