Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Ягоди при вагітності: виноград і журавлина

Ягоди при вагітності: виноград і журавлина
Ягоди при вагітності: виноград і журавлина
Давайте поговоримо про смачні ягодах: виноград та журавлину. Що кажуть лікарі з приводу їх присутності в раціоні вагітної?

Виноград вагітним

Вагітним краще не захоплюватися поїданням солодкого винограду. Як і інші ягоди, виноград багатий вітамінами і мікроелементами, але він ще й калорійний. Якщо лікар, наглядаючий за вагітністю, вже діагностував надлишковий набір ваги, то від цього продукту доведеться зовсім відмовитися із-за високого вмісту легкозасвоюваних цукрів.

Тим, у кого з надбавкою кілограмів все в нормі, корисно іноді побалуватися виноградом. У ньому міститься пектин, який поліпшує роботу ШКТ і виводить з організму шкідливі речовини. Але стежте за реакцією кишечника, якщо посилилося газоутворення або з’явилася тяжкість після з’їденого, то наступного разу порцію з’їденого варто зменшити і обговорити з доктором.

Журивлина вагітним

Така проста і знайома нам журавлина часто залишається в тіні заморських ягід. Зовсім дарма! У ній міститься безліч вітамінів, органічних кислот, антиоксидантів та інших цінних речовин. Журавлину призначають при проблемах сечовивідних шляхів, які знайомі багатьом вагітним. Цистит, уретрит, пієлонефрит – ці захворювання є одними з найпоширеніших. Журавлинний сік відомий антибактеріальними властивостями і «стерилізує» сечовивідні шляхи, його часто призначають для профілактики інфекцій сечовивідних шляхів або на додаток до лікування.

Напої з журавлини, улюблений багатьма морс, допомагає знизити набряклість тканин, що виникає під час виношування малюка. Журавлина поліпшує і матково-плацентарний кровообіг, постачаючи зростаючий плід достатньою кількістю кисню. Варто згадати і про те, що ця ягода підвищує імунітет, зміцнює пам’ять, підвищує еластичність судин. Так що в раціоні кожної вагітної, при відсутності алергічних реакцій, журавлина бажано повинна бути.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.