Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Встаємо рачки: як навчити малюка повзати

Встаємо рачки: як навчити малюка повзати
Встаємо рачки: як навчити малюка повзати
Ох, вже ці дітлахи-повзунки! Пересуваючись на четвереньках, дадуть фору будь-якому довгоногому дорослому. Повзання – важливий етап зростання. Тому батьки повинні активно заохочувати спроби подібного виду пересування.

Незаперечна користь повзання

Матусі на майданчику хваляться тим, що їхні діти не витрачали час даремно і відразу пішли? Нехай пишаються, але ми-то знаємо, що «еволюція» малюка повинна йти поступово. І повзання – період значимий. Ставши на карачки і почавши рух вперед, дитина розвивається фізично. Зміцнюється плечовий пояс, готується до навантажень прямоходіння хребет. Не кажучи вже про розвиток координації та моторики.

Як допомогти дитині поповзти

Розглянемо кілька вправ, які допоможуть маленькому лежачому лінивцеві стати в’юнким повзуном олімпійцем.

1. Знадобляться міцні руки, щоб освоїти новий навик! Якщо карапуз важко відриває груди і плечі від підлоги, спирається невпевнено, треба йому допомогти. В ідеалі, піврічна дитина повинна, підвівшись на одній руці, іншою взяти лежачу поруч іграшку.

Допомагаємо! Кладемо на животик і активно зацікавлюємо, змушуючи підвестися. Візьміть ляльку, брязкальце, щоб дитина звернула на неї увагу. Утворені віджимання можна повторювати до тих пір, поки тренований не втомиться.

2. Зміцнюємо вестибулярний апарат. Скрутіть з ковдри валик і помістіть його під груди. Руки малюка виявляються перекинутими через нього, але живіт і ніжки лежать уже на рівній поверхні. У цій позиції дитині буде зручно крутити головою і хапати все, що знаходиться в зоні доступності.

3. Вчимо стояти на четвереньках. Підкладаємо валик під живіт так, щоб руки і ноги майбутнього повзунка опинилися в потрібному положенні. Рефлекторно малюк захоче спертися на коліна і долоньки, так що волею-неволею зрозуміє, як краще стати, щоб поповзти.

4. Допомагаємо повзти. Дитина знаходиться у вихідній позиції на четвереньках, але далі справа не йде? Сміливо, але акуратно переставляємо по черзі його ручки і ніжки. Потихеньку освоїться і цей рух.

Кращий приклад для наслідування – батьки. Так що всією родиною спускайтеся на підлогу і повзайте навколо улюбленого чада. Навіть якщо це не спрацює з першого разу, то повеселитесь ви на славу!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.