Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

28 тиждень – Вагітність на двадцять восьмому тижні

Вагітність на 28 тижні
Вагітність на 28 тижні
На 28-му тижні вагітності дитина продовжує набирати вагу. Зараз вона важить 1100 грамів, а його зріст досягає 35-ти сантиметрів. Вступив у завершальну фазу другий триместр вагітності, а у вашого крихти величезними темпами розвивається головний мозок, розправилися і готові функціонувати самостійно легені. Якщо народження малюка, з якихось причин, відбудеться на цьому терміні, то завдяки втручанню лікарів і турботі мами у нього є великі шанси вижити.

На цьому терміні ваш крихітка вже дивиться на світ широко відкритими блакитними очима, зворушливо ляскаючи крихітними віями. Крихітний пузожитель активно вивчає навколишній простір. Поки ще місця вдосталь для активного способу життя і малюк досліджує пуповину, стискає і розправляє кулачки, хапає себе за ніжки, посміхається і навіть кривляється, так як повністю сформовані його мімічні м’язи. На цьому етапі, по відношенню до голови тіло виглядає більш пропорційно, зміцніли ручки і ніжки, а улюбленим заняттям немовляти стало смоктання пальця, як підготовка м’язів обличчя для зустрічі з маминим молоком.

Положення дитини в матці поки не визначилося і він може зрідка змінювати своє положення, то голівкою вгору, то у напрямку до родових шляхів. Причин для занепокоєння з цього приводу немає, просто ще не настав час. У нього активно розвивається головний мозок, якщо раніше кора головного мозку була гладкою, то зараз на ній з’являються звивини. Частота серцебиття досягає 150-ти ударів на хвилину. Малюк вже розрізняє голоси, і голос мами змушує його сердечко калатати швидше. Хрящики вух і носа ще м’які, але вже ростуть нігті на руках і ногах. Додатковий підшкірний жир продовжує накопичуватися.

Мама

28-й тиждень – період, коли вагітній жінці варто відвідувати лікаря двічі на місяць. Це пов’язано з необхідністю здачі цілого ряду аналізів, у тому числі на гемоглобін і негативний резус-фактор. Якщо ви стали відчувати хворобливі переймоподібні болі – не турбуйтеся, ваш організм тренується перед пологами. Візит до лікаря швидко розвіє сумніви і страхи, а чай з валеріаною і пустирником і хороший відпочинок знімуть хворобливі відчуття.

На цьому терміні для «будівництва» кісткового скелета вашій дитині необхідний кальцій, гарне збалансоване харчування зможе забезпечити вашого малюка всім необхідним. Тільки не варто отримувати необхідні 3000 калорій на день за рахунок борошняного, солодкого і смаженого. Якщо дитина почне хуліганити в животі, заспівайте йому пісеньку, послухайте разом спокійну музику лежачи на дивані. Інтенсивний ріст дитини чинить значний тиск на діафрагму, внаслідок чого дихання мами стає важким, поверхневим і частим. Щоб виключити кисневе голодування у малюка, присвятіть частину вільного часу прогулянкам на свіжому повітрі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.