Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Нетрадиційні види сексу – чи можна завагітніти після них

Вагітність і нетрадиційні види сексу - чи можна завагітніти після них
Вагітність і нетрадиційні види сексу – чи можна завагітніти після них
Секс між двома люблячими повнолітніми людьми не визнає обмежень і ханжества. Якщо якісь особливості відносин нормально сприймаються обома партнерами, то в цьому немає нічого ганебного і поганого. Але будь-які статеві контакти повинні бути не тільки приємними, але ще й безпечні. І мається на увазі не тільки безпеку в плані передачі венеричних захворювань та ВІЛ, але й безпеку в плані вагітності.

Дивна заява, чи не так? Адже для настання зачаття необхідно, щоб сперматозоїди потрапили в жіночі статеві шляхи і зустрілися з яйцеклітиною. А ні в прямій кишці, ні в ротовій порожнині немає каналів, що з’єднують їх з порожниною матки. Тому заява про можливість вагітності під час анального або орального сексу здається абсурдним. І вже зовсім неймовірною здається можливість зачаття при петтінгу, адже при таких сексуальних іграх статеві органи чоловіка і жінки взагалі не стикаються, по ідеї. Але, якими б нереальними не здавалися ситуації з вагітністю при таких видах сексуальної активності, тим не менше – вони можливі. Інша справа, що вірогідність зачаття при таких формах статевих контактів на порядки нижче, ніж при традиційному сексі.

Анальний секс – гарантія від вагітності?

Традиційна омана, що анальний контакт – це безпечний секс без наслідків. Якщо цей контакт відбувається без презерватива, то існує ймовірність, правда, мізерна, що веселе і приємне проведення часу матиме продовження у вигляді вагітності. І це не кажучи вже про те, що анальний секс без презерватива дуже сильно підвищує ризик зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом та ВІЛ.

Чому ж ризик завагітніти під час анального сексу є? Адже яйцеклітина не має ніякого відношення до прямої кишки, це знає будь-який дев’ятикласник зі шкільного курсу анатомії. Але ймовірність вагітності є, і для такого явища існує навіть термін «анальна вагітність». Таке зачаття можливо, якщо після незахищеного статевого контакту частина еякулята потрапить у піхву. Наприклад, якщо панночка любить поніжитися після процесу на животику. І при збігу всіх передумов – овуляція, в піхву потрапила достатня кількість активних сперматозоїдів, не використовувалися ніякі сперміцидні засоби, то цілком імовірно, що дві клітини зустрінуться і дадуть початок нового життя. Шанси не такі вже й великі, всього 0,02%, але все ж!

Як захиститися? Досить використовувати презерватив. Якщо ж у вас постійний партнер, і ви повністю довіряєте один одному в плані безпеки здоров’я, то цілком дієвим захистом будуть сперміцидні креми або душ відразу після статевого акту.

Оральний секс або «як вона завагітніла ???»

З оральним сексом все ще веселіше. Здається, ось у такій ситуації точно нічого нікуди не витече і не потрапить. Значить, ось вона, панацея – і задоволення отримати, і ризику небажаної вагітності ні? Але не тут то було! Звичайно, для самої жінки такий контакт безпечний повністю. Але от чоловіка, на якого «відкрила полювання» дівчина, яка вирішила будь-що-будь завагітніти від нього, може чекати неприємний сюрприз. І, найсумніше – будь-яка ДНК-експертиза підтвердить, що дитина його! А суть цього трюку в тому, що деякі вельми підступні особи відразу після чоловічого оргазму переносять сперму з рота прямо в піхву. І, що саме несподіване – іноді ці підступні плани мають успіх.

Петтінг – гра на межі фолу

Як відомо, петтінг – це форма сексуальної гри, що виключає прямого контакту статевих органів. Насолоду і оргазм досягаються взаємної стимуляцією ерогенних зон. У чистому вигляді під час петтинга статеві органи приховані одягом. При такому варіанті, природно, ні про яку вагітності не може бути й мови. Але, часто, ігри стають більш відвертими, одягу на тілах стає все менше, і єдине, що залишається від істинного петтинга – це збереження дівочої пліви. Ось в такому варіанті ласк навіть незаймана може опинитися на прийомі у гінеколога з діагнозом «вагітність». Адже сперма, яка потрапляє на зовнішні статеві органи, легко може потрапити всередину піхви, і дівоча пліва не перешкоджає малесеньким сперматозоїдам. Єдиний спосіб уникнути вагітності при такому відвертому петтингу – використання сперміцидних засобів, дотримання особистої гігієни після сексу, ну, і трохи відповідальності з боку обох закоханих партнерів.3 коментарі

  1. Аня

    Доброго дня. Вчора я займалася з своїм хлопцем петтингом ми були без одягу і нижньої білизни він кінчив майже біля моєї піхви може і потрапила певна кількість сперми до моєї піхви але потім я швидко витерлась повторення цьому небуло. Я незаймана і у мене по плану черещ 3-4 дні будуть місячні. Чи буду я вагітна дуже переживаю!!!! Будь-ласка дайте відповідь.

  2. Люся

    Добрий день я займалася з хлопцем петтингом ,але я була вдіта а він голий .Чи можу я завагітніти ??Відпишіть будь ласка .Бо дужеее переживаююю чи могла сперма пройти через одяг?

  3. Андрій Сергійович

    Люся, ні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.