Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Табу для вагітних

Табу для вагітних
Табу для вагітних
Питання правильного харчування в більшості своїй цікавлять всі майбутніх матусь. Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради не скупляться на найрізноманітнішу інформацію для вагітних, що стосується харчування. Це цілком зрозуміло, оскільки саме продукти харчування є важливим джерелом вітамінів і мікроелементів для гармонійного розвитку підростаючого малюка. Якщо майбутня мама зацікавлена у правильному розвитку і міцному здоров’я своєї дитини, то вона для себе позначить список продуктів, які поки вживати не рекомендується. Цих принципів дотримується і «Внутрішньоутробна педагогіка», метою якої є гармонійний розвиток малюка. А класична музика і комфортна обстановка ніяк не сполучається з галасливим закуреним залом нічного клубу, шкідливими продуктами і безладним режимом харчування і відпочинку вагітної жінки.

Соління і пиво роблять на нирки вагітної жінки істотні навантаження, що небажано для нирок, що працюють у подвоєному режимі і понаднормово. Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради рекомендують виключити з раціону алкоголь і каву, особливо вино, так як саме ці продукти сприяють підвищенню тиску, а підвищений артеріальний тиск для вагітної вкрай небажаний. Алкоголь в збільшених кількостях може негативно позначитися на формуванні органів і систем малюка. Копчені, жирні, смажені, гострі страви надають істотне навантаження не тільки на печінку, а й на жовчний міхур.

Відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися

Для багатьох вагітних це питання досить важливе. Відбувається серйозна боротьба між звичкою і розумом. Багато хто може стверджувати, що під час вагітності не відмовляли собі багато в чому, і при цьому нічого не сталося, але далеко не кожній вагітній жінці на своєму організмі і організмі малюка захочеться шукати підтвердження цим висловам. Відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися – дуже актуальна проблема, тому не варто нехтувати думками фахівців і правильними порадами досвідчених і знаючих людей. «Внутрішньоутробна педагогіка» стверджує, що після того, як майбутня мама відчує ворушіння малюка, вона зможе зрозуміти відповідну реакцію дитини на її шкідливі пристрасті. Тільки чи варто чекати відчутної реакції? Адже саме перший триместр вагітності є найважливішим, бо саме тоді йде закладка всіх органів і систем майбутньої дитини.

А фахівці рекомендують, що майбутні мами, схильні до алергій, не повинні захоплюватися шоколадом, полуницею, цитрусовими, екзотичними фруктами, горіхами і морепродуктами. Якщо у вас вже виявлена алергія, то ви повинні знати перелік своїх продуктів – алергенів. Якщо немає можливості зовсім виключити продукт з раціону, то варто звести його споживання до мінімуму, не більше одного разу на тиждень. Також вагітним жінкам протипоказана сухомятка. Перехоплення, перекушування на бігу і вживання їжі поспіхом негативно позначаються на організмі вагітної жінки, і так схильному в цей період до запорів. А при правильному і збалансованому харчуванні вам не потрібно буде шукати креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок), так як саме харчування впливає на стан шкіри вагітної жінки.

Раціон харчування на етапі планування вагітності і під час неї має складатися тільки із якісних і натуральних продуктів. Це найважливіше правило для століття високих технологій, болючої екології та скаженого ритму. Досить часто ми стикаємося з продуктами, що містять Е – добавки. Все, що містить Е, для вагітної жінки має бути під забороною. Але навіть якщо продукти, що містять добавку Е, дозволені до використання в їжу, не існує ніякої гарантії, що це не може стати причиною проблем розвитку малюка. Строго заборонені для вагітних чіпси, сухарики, крабові палички, продукти швидкого приготування, напівфабрикати і фаст-фуд. Тільки розумний підхід до харчування зможе забезпечити гармонійний розвиток вашого малюка.

Якщо ви звернули свою увагу на стан здоров’я під час вагітності, перед вами не постане питання – «Як використовувати вільний час в декреті?». Заняття з кулінарії, відвідування курсів для вагітних, щадні фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з малюком, це рекомендують всі без винятку лікарі та «Внутрішньоутробна педагогіка», відвідування культурних заходів та багато іншого. Такий розвиток вагітності погано поєднується з чіпсами, копченостями, пивом і димним залом бару. Ваша дитина буде вам вдячна і буде радувати здоровим зростанням і розвитком.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.