Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Що взяти в пологовий будинок з медикаментів для новонародженого

Що взяти в пологовий будинок з медикаментів для новонародженого
Що взяти в пологовий будинок з медикаментів для новонародженого
У пологовому будинку вашому малюкові може знадобитися не тільки одяг. Тому дуже важливо пам’ятати про аптечку, яку треба брати з собою в пологовий будинок. Розглянемо, що ж з медикаментів потрібно взяти з собою в пологовий будинок для новонародженого.

Аптечку для новонароджених малюків можна легко знайти в будь-якій аптеці, але там не завжди є все, що потрібно, адже у зв’язку з дуже слабким імунітетом, ваша дитина може бути схильною до різних інфекцій. Звичайно, навіть склавши список медикаментів для пологового будинку, ви можете щось упустити, і щось забути, це абсолютно нормально, адже ви не можете знати заздалегідь, що знадобиться. Зазвичай малюків у перші дні життя супроводжують такі проблеми, як коліки, підвищена температура, нежить, кон’юнктивіт, алергія, стоматит, запори або діарея.

Отже, найнеобхідніші ліки, які потрібно покласти в аптечку для вашого малюка:

  ● Антисептичні засоби для обробки шкіри.
  ● 3% перекис водню або 5% розчин марганцівки, для того, щоб обробляти пупкову рану. Надалі, коли малюк вже буде вдома, додавайте розчин марганцівки при купанні, для профілактики попрілостей.
  ● Ватні і марлеві диски і палички, щоб обробляти вушка, носик і різні запалення, також щоб протирати тіло малюка спеціальним маслом.
  ● Щоб пупкова ранка швидше загоювалась, протирайте її розчином ромашки.
  ● Якщо у малюка є проблеми з газоутворенням, купіть насіння фенхелю і кропу, вони призначені для внутрішнього вживання.
  Клізма найменших розмірів. Знадобиться, якщо у малюка є неприємності з кишечником.
  ● Піпетка, щоб закрапувати носик і оченята, а також, щоб наносити перекис на пупкову ранку.
  ● Термометр.
  ● З ліків можна взяти наступне: жарознижуюче з парацетамолом, зеленку 1%, йод 5%, гліцеринові свічки; «Супрастин» для дітей, у яких є симптоми алергії; «Смекту» щоб вилікувати діарею; «Еспумізан» потрібен обов’язково для зменшення кольок у животі; «Називін» або будь-які краплі для носа, які підходять для дітей; «Фурацилін» має протимікробну дію; якщо у дитини болять ясна, йому допоможе «Калгель»; «Панадол» для лікування застуди; мірний стаканчик. Це список тих медикаментів, які вам можуть знадобитися не тільки в пологовому будинку, але і вже на перших місяцях життя дитини. Зазвичай, у дитини в перші місяці життя імунітет досить сильний, і вона рідко хворіє, але випадки бувають різні, тому краще такими ліками запастися.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.