Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Що взяти в пологовий будинок – необхідні документи

Що взяти в пологовий будинок - необхідні документи
Що взяти в пологовий будинок – необхідні документи
Кожна вагітна жінка та дівчина незадовго перед пологами задається великою кількістю питань. Одним з питань, дуже актуальних, є те, що необхідно взяти з собою в пологовий будинок, адже крім речей для себе і малюка, їй потрібно взяти дуже багато документів.

Документи, як і речі для пологового будинку, бажано збирати заздалегідь і робити це самій, щоб ви знали, де і що лежить. Найголовнішими документами є ті, які підтверджують вашу особистість – це паспорт і бажано зробити його ксерокопію. Також обов’язкова обмінна карта, яку вам заводить ваш наглядаючий лікар, в якій будуть результати всіх ваших аналізів і результати УЗД. На консультаціях лікар повинен вас попередити, що на останніх тижнях перед передбачуваним терміном потрібно, щоб документи були у вас завжди з собою, тому що пологи починаються завжди несподівано і в дуже невідповідних місцях, наприклад, в магазинах.

Обмінна карта потрібна для того, щоб лікарі пологового будинку знали всю інформацію про протікання вашої вагітності і про ваш стан здоров’я. Найчастіше буває, що жінка, яка потрапляє в пологовий будинок і не має при собі інформації про стан здоров’я, може бути госпіталізована до відділення пологових будинків для інфікованих або для жінок, у майбутніх дітей яких виявлено патології. Так що краще себе підстрахувати, адже обмінна карта не така вже важка і поміститься в будь-якій сумочці.

Обов’язково візьміть в пологовий будинок страховий медичний поліс. Якщо ж ви будете народжувати в платній клініці, заздалегідь домовтесь про пологи, щоб ви встигли укласти контракт. При надходженні в пологовому будинку ви повинні мати родовий сертифікат. Видаються такі сертифікати, починаючи з тридцятого тижня. Якщо у вас такого сертифіката, з якихось причин не виявилося, нічого страшного, у вашому пологовому будинку лікарі повинні зробити всі заходи, щоб ви його отримали. Цей сертифікат потрібен дівчатам, які вирішили народжувати безкоштовно. Якщо ж ви уклали з пологовим будинком договір, то такий сертифікат вам вже оплачувати не треба.

У разі, якщо у вас вже укладено договір з пологовим будинком, вам потрібно мати при собі ксерокопію паспорта чоловіка, довідку про його стан здоров’я і аналізи чоловіка (флюорографія, аналізи на стафілокок і кров на РВ), це потрібно для того, щоб лікарі були впевнені , що при пологах вашій дитині нічого не загрожує. Для зручності бажано записати в блокнот адресу вашого пологового будинку, якщо ви його не запам’ятовуєте, і номери телефонів вашого лікаря.

Отже, підсумуємо список документів для пологового будинку:

  ● паспорт і ксерокопія;
  ● обмінна карта;
  ● поліс;
  ● контракт;
  ● родовий сертифікат;
  ● копія паспорта та довідки про здоров’я чоловіка;
  ● необхідні адреси і телефони.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.