Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Поїздки під час вагітності, поради як їздити на машині або поїзді

Поїздки під час вагітності, поради як їздити на машині або поїзді
Поїздки під час вагітності, поради як їздити на машині або поїзді
Важко уявити життя без транспорту. Часто у жінок виникає питання: чи не шкідливий транспорт для вагітних, і який вид пересування краще вибрати для подорожей?

Автомобілі та вагітність

Сучасні автомобілі є, мабуть, найбільш зручним транспортом для пересування. Зручні сидіння, які можна завжди відкинути назад і трохи відпочити, вентиляційна система, яка в спеку зможе охолодити повітря, а в холод – зігріти, можливість у будь-який момент зробити зупинку – всі ці переваги складно недооцінити.

Трохи складніше стоїть питання про можливість їздити на машині, коли за кермом сама вагітна. Гінекологи можуть заборонити сідати жінці за кермо, якщо у неї:

Варто також враховувати, що напружена дорожня обстановка може викликати ускладнення вагітності, тому якщо жінка вирішила самостійно водити машину, то їй необхідно запастися терпінням і намагатися менше хвилюватися. Особливо небезпечна їзда на машині в зимовий час, тому в цей період краще утриматися від самостійного водіння.

Поїзд і вагітність

Незважаючи на те, що поїзд не є ідеальним транспортом для подорожей, але все ж має свої переваги, наприклад, в порівнянні з перельотом на літаку.

  • У поїзді можна прилягти і відпочити в будь-який момент.
  • Неспішний плавний рух – кращий спосіб пересування для вагітних, а мінливий вид з вікна дає можливість жінці розслабитися і відпочити.

Однак є й свої недоліки подорожей залізницею. Часто в літній час у вагонах душно і спекотно, крім цього тряска, яка присутня при їзді на поїзді, може негативно відобразитися на самопочутті вагітної.

Якщо жінці запланована поїздка на поїзді, то варто заздалегідь потурбуватися про покупку квитка на нижню полицю, і також поцікавитися про розташування у потяговому складі медпункту.

Аптечка вагітної

Незважаючи на те, який вид транспорту був обраний, у жінки під рукою завжди повинні знаходитися препарати першої допомоги:

  • Спазмолітики: Ріабал, Но-шпа, Папаверин.
  • Заспокійливі: настоянка пустирника, екстракт валеріани.
  Парацетамол як знеболюючий і жарознижуючий засіб.
  Сорбенти: Активоване вугілля, Смекта.
  • Препарати, що знімають почуття дискомфорту і болю в шлунку: Ренні, Маалокс, а також ферментативні препарати.
  • Антигістамінні препарати для зняття симптомів алергічних реакцій і при укусах комах: Феністил.

Крім цього в сумці жінки повинні знаходитися сухі і вологі серветки, при тривалих поїздках може стати в нагоді термометр.

Який би вид транспорту не був обраний жінкою, перед поїздкою все ж краще проконсультуватися з гінекологом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.