Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Плюси і мінуси сексу під час вагітності

Плюси і мінуси сексу під час вагітності
Плюси і мінуси сексу під час вагітності
Секс під час вагітності – це проблема, що турбує багатьох молодих людей, які створюють сім’ю. Плюси і мінуси сексу під час вагітності – ось головне, що повинні знати подружні пари, що цікавляться даним питанням. Інтерес до даної теми очевидний, так як будь-яка людина, яка готується стати батьком (будь то майбутня мати або майбутній батько) замислюється про здоров’я своєї ще не народженої дитини, побоюються, як би йому не нашкодити. Але у кожної людини існують свої фізіологічні потреби, проти яких не підеш. Звідси і виникає дискусія на тему, які можуть бути плюси і мінуси сексу під час вагітності, а також безпечні пози для сексу.

Сучасна медицина і її представники не ігнорують цю тему, допускаючи можливість заняття сексом під час вагітності. Але слід зазначити, що до питання про секс з вагітною жінкою представники різних галузей медицини ставляться по-різному. Втім, і серед гінекологів та акушерів є як ті, хто вважає це необхідністю і природною безпечною процедурою, так і ті, хто категорично проти занять сексом під час вагітності.

Секс під час вагітності може відбуватися на різних її термінах. Загальноприйнятою вважається думка, що оптимальним періодом для занять сексом є другий триместр вагітності. Це пояснюється тим, що в другому триместрі дитинка вже сформована, тобто, плід являє собою практично повністю сформувану дитину. Тому на даному етапі секс під час вагітності буде найменш для нєї небезпечним, адже навколо плода вибудуваний надійний захист. Але і тут існує небезпека того, що під час статевого акту може статися передчасне відшарування плаценти. Але таке відбувається в рідкісних випадках, коли матка жінки знаходиться в тонусі.

Аргументи «за»

Під час другого триместру вагітності через зміни в організмі жінки її статевий потяг тільки зростає, причому у величезній прогресії. Недолік або навіть відсутність сексу в цей період вагітності можуть позначитися на настрої вагітної жінки, викликати у неї масу негативних емоцій і зробити її дратівливою. А одержувані під час сексу гормони задоволення благотворно впливають не тільки на жінку, але й на стан її дитини. Тому різні поради та рекомендації за заняття сексом під час вагітності роблять головний наголос на другий триместр. Чоловічі гормони також благотворно впливають на жіночий організм, дозволяючи матці стати більш еластичною і полегшуючи пологи.

Аргументи «проти»

Різні поради та рекомендації з приводу утримання від сексу під час вагітності базуються на тому, що під час токсикозу у жінки постійно змінюється ступінь потягу до чоловіка, вона відчуває зміни настрою і перепади гормонального фону, а це не найкращий час для сексу. Крім того, під час вагітності майбутні батьки не бачать необхідності в захисту. Але, якщо є хоч найменша загроза отримати будь-яку інфекцію статевим шляхом, жіночий організм, ослаблений важкою вагітністю, обов’язково піддасться зараженню. А у випадку, якщо плацента майбутньої породіллі розташована критично низько, заняття сексом можуть спровокувати викидень. І пози для сексу тут не здатні нічим допомогти.

Також не варто займатися сексом у разі, якщо раніше у жінки були викидні або молода сім’я чекає поповнення в кількості двох і більше дітей. Дана ситуація є найсуворішим протипоказанням до сексу в період вагітності. Якщо під час інтимних стосунків жінка відчуває дискомфорт або після них спостерігає які-небудь виділення, необхідно відразу ж звернутися до лікаря і припинити будь-які статеві контакти.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.