Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Ознаки вагітності до місячних (затримки) – після зачаття

Ознаки вагітності до місячних (затримки) - після зачаття
Ознаки вагітності до місячних (затримки) – після зачаття
Багато жінок стежать за менструальним циклом, відзначаючи критичні дні в календарику. Відсутність місячних в очікувані дня найчастіше і стає сигналом до того, щоб виконати тест на вагітність. Однак є ознаки, що виникають і проявляються в організмі жінки ще до затримки. А буває і так, що можна відчути вагітність після зачаття, хоча це досить складно і сумнівно. Як правило, це може зробити жінка, яка має в минулому досвід з виношування вагітності. Якщо ж все в перший раз, то ніякої впевненості не буде.

Які ознаки вагітності можуть бути після зачаття?

1. Психологічні зміни

Досить часто всі емоційні зміни у жінки після зачаття можна пояснити дією гормонів-гестагенів, які переважають у другій частині менструального циклу, проте уважна жінка зможе помітити, що при заплідненні яйцеклітини і початку вагітності відчуття дещо інші. Цілком характерні для передменструального синдрому симптоми у вигляді дратівливості, емоційної нестійкості, неуважності і підвищеної стомлюваності, можуть супроводжувати перші дні після зачаття, але ця симптоматика або більш яскрава, або, навпаки, менш виражена. Зокрема, досить часто нестійка поведінка проявляється нехарактерною для звичайного стану агресивністю, а швидка стомлюваність стає постійною сонливістю.

2. Незвичайні відчуття в животі

На тлі змін в організмі, обумовлених виникненням вагітності, починає підвищуватися приплив крові до органів малого таза. Ця зміна кровообігу часто призводить до застою крові у венозній системі, що проявиться відчуттям наповнення або набухання в нижніх відділах живота. Часом жінка немов відчуває, що там щось з’явилося, хоча на перших тижнях вагітності ще немає ніяких значимих анатомічних змін.

3. Реакція з боку молочних залоз

Ця досить часта реакція з боку жіночого організму теж можна пояснити дією гормонів-гестагенів. Багато жінок відчувають набухання і виражену чутливість молочних залоз перед менструацією. Однак якщо на тлі цих симптомів виникають колючі відчуття або особлива болючість в сосках, то варто більш уважно придивитися до всіх інших сигналів організму.

Які ознаки вагітності можуть бути до затримки місячних?

1. Більш часте сечовипускання

Частина жінок навіть не помічають цього. Вважаючи, що просто багато п’є рідини, жінка не звертає уваги на часті візити в туалет. Пояснення цьому симптому просте – значне поліпшення кровотоку в області малого тазу на тлі вагітності сприяє прискореній роботі нирок, які значно швидше фільтрують кров, забезпечуючи наповнення сечового міхура.

2. Збільшення вагінальних виділень

Як і у випадку з прискореним сечовипусканням, причина збільшення виділень з піхви пояснюється припливом крові: рідка частина крові пропітніває через судинну стінку в піхву, обумовлюючи збільшення слизисто-водянистих виділень. Якщо ж виділення схожі на молочницю (густі молочні виділення), то причина цьому – зниження імунітету, обумовлене вагітністю. Цей механізм, створений природою, потрібен для того, щоб жінка змогла виносити плід, який генетично наполовину чужорідний.

3. Температурні перепади

На перший погляд незвичайні і дивні відчуття у вигляді припливів спеки або раптового ознобу бувають далеко не завжди, але якщо виникають, то слід зауважити це. Дуже часто температурні зміни в організмі жінки на перших тижнях після зачаття проявляються саме перепадами від підвищення загальної температури до швидкої нормалізації, і назад. Найчастіше це може здатися проявами загального нездужання або респіраторного захворювання. Пояснюються ці симптоми загальною перебудовою жіночого організму на початку вагітності.

4. Реакція на запахи

Якщо жінка несподівано для себе реагує незвично на звичні запахи, то не помітити це неможливо. Негативна реакція на звичні парфуми або гостра неприязнь до запаху бензину в автотранспорті: реагуючи на аромати подібним чином, жінка може зрозуміти, що відбулися зміни в організмі.

5. Зміни смаку

Хороший апетит і певні смакові пристрасті, звичні для жінки, раптом змінюються. Хочеться чогось незвичайного, а звичні продукти викликають огиду. А вид сирого червоного м’яса у деяких жінок може викликати напад блювоти. Ці прояви зовсім необов’язкові, але якщо ця реакція на їжу з’явилася, слід зробити певні висновки.

6. Кровомазання

Іноді за кілька днів до очікуваних місячних виникають коричневі виділення, немов ось-ось прийде менструація, хоча ще рано. Частина жінок не звертають на це уваги, вважаючи, що це наслідки недавнього статевого акту або реакція на який-небудь стрес. Однак ця незначна кров може вказувати на наявність вагітності. Причина – пошук плодовим яйцем хорошого місця в матці.

Жоден із симптомів не може точно свідчити про вагітність. Ці малопомітні або неясні знаки, які організм демонструє, далеко не завжди виявляються саме тим, чого жінка очікує. Однак ця симптоматика деколи підказує розумній і уважній до себе жінці, що зовсім скоро в житті може багато чого змінитися.2 коментарі

  1. Таня

    Якщо тиждень після місячних починається головокружіння і нудота що це може означати?

  2. Ксена

    1 числа почались місячні,був статевий акт, а 8-ого почалась нудота і головні болі.Чи може це свідчити про вагітність?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.