Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Ознаки (симптоми) початку пологів

Ознаки (симптоми) початку пологів
Ознаки (симптоми) початку пологів
Ну, коли ж це почнеться! Усі терміни вже вийшли, по ультразвуковим даним ще вчора пологи повинні були відбутися. А вони все не наступають. Не потрібно квапити події. Може, треба придивитися до того, що відбувається в організмі. Можливо з’явилися якісь ознаки того, що в найближчі 24 години малюк покине плодовмістилище.

Ознаки пологів: що може бути?

1. Слизова пробка

Зовнішньою ознакою того, що почалося згладжування і відкриття шийки матки, буде поява одномоментного виділення з піхви досить великої кількості слизу. Втім, ця слизова грудка може бути невеликою. Частина вагітних жінок навіть не помічає цього. І ще – можуть бути домішки крові у вигляді фарбуючих виділень разом зі слизом. Відходження слизової пробки свідчить про те, що в найближчу добу відкриється вихід з плодовмістилища і народиться дитина.

2. Зниження рухів плода

Це наче затишшя перед бурею. Малюк, ніби розуміючи, що скоро доведеться покинути теплий і комфортний притулок в животі мами, що найближчим часом очікуються випробування у вигляді проходження через вузькі родові шляхи, значно знижує рухову активність. У більшості випадків цього не варто лякатися, хоча якщо є хвилювання і страх за дитину, то слід звернутися до лікаря. Проведення кардіотокографії плода дозволить переконається в тому, що у малюка все добре.

3. Перейми

Ось воно, почалося. Переймоподібні болі в животі на самому початку можуть бути не регулярними, тому не варто поспішати і відразу викликати карету швидкої допомоги. Жінці потрібно поспостерігати, дочекавшись регулярних перейм. Сама наявність певної ритмічності скорочень матки буде чітко свідчити про початок родового акту. Навіть якщо це буде одна перейма кожні 30 хвилин, то це вже початок пологів. Оптимальний час для того, щоб відправитися в пологовий будинок буде тоді, коли ритм скорочень стане 1 раз на 20 хвилин.

Перед самими пологами завжди щось відбувається. Не завжди, навіть жінки, які повторно народжують, помічають ці ознаки. Але це не важливо. Коли прийде час, будь-яка жінка зрозуміє, що малюк готовий з’явитися на світ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.