Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Народні способи визначення вагітності

Народні способи визначення вагітності
Народні способи визначення вагітності
Бажання жінки якомога раніше дізнатися про важливі і такі бажані зміні в організмі, особливо якщо очікування вагітності затягнулося, цілком зрозуміле. Якщо до візиту до лікаря ще довго, а гроші на тест витрачати не хочеться, то жінка може спробувати використовувати народні способи визначення вагітності. Варто поміркувати, а чи є в них сенс?

Які існують народні методи виявлення вагітності?

1. Кип’ятіння сечі

Жінка збирає сечу і доводить її до кипіння. Вважається, що якщо в посудині з сечею з’являється осад у вигляді пластівців, то можна припускати наявність вагітності. У цьому методі є деякий сенс, тому що в сечі з’являється при вагітності гормон ХГЛ теоретично може на тлі кип’ятіння випасти в осад, але кількість ХГЛ має бути достатньо високим. А це можливо вже при досить великій затримці менструації.

2. Додавання йоду до сечі

Жінка з допомогою піпетки капає розчин йоду в зібрану сечу. Якщо йод розчиняється, то це говорить про наявність вагітності. Ще один варіант з використанням йоду – це капнути розчин на змочений в сечі папірець. Поява фіолетового кольору вкаже на наявність вагітності, а синій колір – на відсутність. У пробі з йодом зміст той же – при з’єднанні йоду з сечею, що має специфічний гормон, можливі незвичайні біохімічні реакції.

3. Додавання соди до сечі

Якщо жінка в сечу кине дрібку соди, то можливі два варіанти: сода або зашипить, або просто осяде. На вагітність вкаже другий варіант досвіду. Як і в попередніх випадках, сенс у цьому є, тому що хімічні зміни на тлі вагітності забезпечують олуження сечі.

4. Виявлення пульсації внизу живота

Лежачи на спині, жінка прикладає руки до нижньої частини живота. Якщо вона відчуває судинну пульсацію, то відповідно до народними порадами, можна міркувати про виникнення нового життя. На жаль, цей метод не має сенсу, тому що жінка може відчувати пульсацію самої великої судини організму – аорти. І відбувається це незалежно від наявності або відсутності вагітності.

5. Сновидіння

Є різні варіанти снів, що вказують на вагітність (риба, кавун), але жоден не має сенсу. Особливо якщо жінка давно мріє про вагітність і через сни реалізує свою психологічну незадоволеність і надію на набуття щастя.

6. Зміна сексуального потягу

Якщо жінка відчуває незвичайно сильний сексуальний потяг до чоловіка, то це може вказувати на вагітність. Певний сенс у цьому є, тому що швидкі і виражені гормональні зміни в організмі жінки можуть забезпечити таку фізіологічну реакцію.

Як можна помітити, і в давні часи наші предки припускали, що саме по сечі жінки можна спробувати припустити наявність вагітності. Однак всі народні методики будуть проявлятися при затримці менструації. Тому найбільш швидким і простим методом буде ведення менструального календарика, з чітким і обов’язковим зазначенням дати останньої менструації. Якщо вчасно не з’явилися місячні, то слід зробити тест на вагітність. Це і буде вірною ознакою появи бажаної вагітності в організмі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.