Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Медикаменти при токсикозі

Медикаменти при токсикозі
Медикаменти при токсикозі
Абсолютно безпечних медичних препаратів не існує. А для вагітних це твердження стає в десятки разів актуальніше. Причина тому – відсутність досліджень впливу ліків на вагітних і боязнь відповідальності виробників в разі судових розглядів. Проте ж, деякі моменти виношування малюка просто вимагають прийому ліків, наприклад, токсикоз. Насправді, токсикоз може завдавати шкоди не тільки жінці, але і її майбутній крихітці. Мається на увазі той варіант, коли майбутня мама просто не може вживати їжу через токсикоз, і змушена вдатися до лікування. Спочатку можна спробувати врятуватися від токсикозу народними засобами, але якщо ефект досягнутий не буде, то потрібно скористатися рекомендаціями офіційної медицини. Дія таких препаратів заснована на ослабленні блювотного рефлексу в організмі. Існує ряд ліків, які в крайніх випадках може порадити гінеколог:

    1) «Еметрол» – дозволено приймати вагітним, і його дія спрямована на виведення зайвих газів з кишечника, що зменшує позиви до блювоти.

    2) «Зантак» і «Пепсіділ» – це ліки від печії, і помічено, що надають сприятливий ефект на стан жінки, у якої проявляється нудота.

    3) «Компазін» – добре знімає блювотні позиви, але ніколи його прийом не можна поєднувати з прийомом протиалергічних препаратів.

    4) «Зофран» – ці ліки розроблено для блокування нудоти у пацієнтів, які проходять курс хіміотерапії, але надає хорошу дію і на організм вагітних. Є один недолік: він належить до препаратів високої цінової категорії. Його вагітним призначають вкрай рідко.

Іноді стан майбутньої мами настільки важкий, що їй необхідна госпіталізація. В умовах стаціонару жінці будуть вводитися внутрішньовенно поживні речовини і препарати для блокування симптомів токсикозу. Зазвичай, нормалізація стану майбутньої мами проходить досить швидко, і вона буде виписана додому. Крім того, лікар обов’язково дасть рекомендації щодо коригування харчування вагітної, щоб не провокувати відновлення симптомів. Найчастіше показано в раціон ввести кисломолочні продукти, фрукти і овочі, потрібно буде повністю виключити жирну і важку їжу.

Одним з найголовніших правил при виборі способу лікування токсикозу у жінки буде рішення ніколи не робити цього самостійно. Вагітність – дуже відповідальний і складний період в житті і краще всього в цей момент своє здоров’я довірити в руки фахівців.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.