Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Лікування, наслідки та профілактика грипу у вагітних

Лікування, наслідки та профілактика грипу у вагітних
Лікування, наслідки та профілактика грипу у вагітних
Якщо вагітна жінка заразилася вірусом грипу, їй негайно потрібно звернутися до лікаря, тому що тільки він повинен провести лікування. Адже багато препаратів, які ми вживаємо при грипі в звичайному житті, вагітним протипоказані. Найчастіше вагітним призначають гомеопатичні засоби або вони застосовують народні методи для боротьби з вірусом. Необхідно пити більше рідини, бажано, якщо це будуть напої з вмістом вітаміну С, чаї з лимоном, медом або малиною, шипшина, різні морси.

Якщо у жінки висока температура, їй дозволяється пити парацетамол. Проти кашлю доктор призначить вам ті медикаменти, які дозволені вагітним. З народних методів, які допомагають від кашлю, можна застосувати парові інгаляції з настою ромашки, м’яти, шавлії, евкаліпта та інш. Про антибіотики взагалі забудьте! У грипу, як і у будь-якій інший інфекції, є наслідки, які не дуже добре впливають на розвиток дитини. Особливо, якщо ви заразилися інфекцією до 12-го тижня, коли дитина особливо вразлива, і коли у неї формуються всі органи.

Якщо після перенесеного грипу у вагітності з’явилися ускладнення, то найчастіше її переривають, а якщо грип не поніс за собою ніяких наслідків, значить, у вас все нормально і хвилюватися вам немає про що. У разі, якщо грип у вас був з ускладненнями, то є ймовірність, що дитина могла теж заразитися, в таких випадках лікар призначає тест на ХГЛ, естріол і АФП. І вже залежно від того, які результати прийдуть, лікар вам скаже, заспокоїтися вам, або проводити такі обстеження. Так як імунітет жінки ослаблений, ризик зараження грипом у неї дуже великий. Зробіть щеплення від грипу, сьогодні вони безпечні для дитини, але щеплення слід робити не раніше, ніж на 14-му тижні. Намагайтеся також правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя, гартуватися і займатися спортом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.