Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Коли під час вагітності потрібно проходити УЗД?

Коли під час вагітності потрібно проходити УЗД?
Коли під час вагітності потрібно проходити УЗД?
Дослідження ультразвуком ведуться вже протягом півстоліття, і немає жодного доказу про його шкідливість. Але, навіть не дивлячись на його нешкідливість, не рекомендується проводити діагностику без направлення лікаря, особливо на ранньому терміні вагітності, а саме до десятого тижня. Питання, коли під час вагітності потрібно проходити УЗД, дуже важливе, тому що за весь період досліджуватися обов’язково 3 рази.

На кожному терміні ультразвукове дослідження повинне досягати певних цілей.

Отже, розглянемо, на яких саме термінах робиться УЗД:

    На 12-му тижні вагітності. Встановлюється точний термін вагітності, виключаються аномалії і пороки у розвитку плоду.
    На 20-22-му тижні вагітності. Розглядають будова органів малюка, що на даному етапі сформувалися. Виявляються пороки у розвитку найбільш важливих систем організму – центральної нервової системи і серцево-судинної системи. На цьому терміні вже дуже добре видно структуру серця, тому не варто проводити УЗД раніше 20-го тижня, тому що вам доведеться повторити його ще раз. Генетики рекомендують провести діагностику на 18-му тижні, щоб мати можливість виключити аномалії в розвитку плоду, до того ж ви можете здати в генетичній лабораторії додаткові тести на виявлення вад. Всі дослідження потрібно провести до 22-го тижня, тому що за законодавством, пізніше цього терміну переривання вагітності не дозволено.
    На 32-му тижні вагітності. На цьому терміні визначається затримка в розвитку малюка і всілякі відхилення у розвитку плоду. Доплерівске дослідження плоду – це головне, на що слід звертати увагу на цьому етапі вагітності. Завдяки такому дослідженню визначається здатність плода до подальшого розвитку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.