Коли під час вагітності потрібно проходити УЗД?

Коли під час вагітності потрібно проходити УЗД?
Коли під час вагітності потрібно проходити УЗД?
Дослідження ультразвуком ведуться вже протягом півстоліття, і немає жодного доказу про його шкідливість. Але, навіть не дивлячись на його нешкідливість, не рекомендується проводити діагностику без направлення лікаря, особливо на ранньому терміні вагітності, а саме до десятого тижня. Питання, коли під час вагітності потрібно проходити УЗД, дуже важливе, тому що за весь період досліджуватися обов’язково 3 рази.

На кожному терміні ультразвукове дослідження повинне досягати певних цілей.

Отже, розглянемо, на яких саме термінах робиться УЗД:

    На 12-му тижні вагітності. Встановлюється точний термін вагітності, виключаються аномалії і пороки у розвитку плоду.
    На 20-22-му тижні вагітності. Розглядають будова органів малюка, що на даному етапі сформувалися. Виявляються пороки у розвитку найбільш важливих систем організму – центральної нервової системи і серцево-судинної системи. На цьому терміні вже дуже добре видно структуру серця, тому не варто проводити УЗД раніше 20-го тижня, тому що вам доведеться повторити його ще раз. Генетики рекомендують провести діагностику на 18-му тижні, щоб мати можливість виключити аномалії в розвитку плоду, до того ж ви можете здати в генетичній лабораторії додаткові тести на виявлення вад. Всі дослідження потрібно провести до 22-го тижня, тому що за законодавством, пізніше цього терміну переривання вагітності не дозволено.
    На 32-му тижні вагітності. На цьому терміні визначається затримка в розвитку малюка і всілякі відхилення у розвитку плоду. Доплерівске дослідження плоду – це головне, на що слід звертати увагу на цьому етапі вагітності. Завдяки такому дослідженню визначається здатність плода до подальшого розвитку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.