Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Епіляція під час вагітності?

Епіляція під час вагітності?
Епіляція під час вагітності?
Найбільш частою проблемою вагітних є надмірний ріст волосся натілі. Під дією гормонів волосяні фолікули активуються, і волосся починає рости інтенсивніше, з’являючись навіть там, де до цього його не було. Тому у вагітних часто виникає питання: як правильно боротися з небажаною рослинністю?

Популярним способом видалення волосся на тілі є епіляція за допомогою воску. Вона дозволяє на тривалий час позбутися небажаної рослинності, а регулярне проведення такої процедури послаблює волосся, роблячи їх тонкими і ламкими. Недоліком епіляції воском є больові відчуття, які при вагітності можуть нашкодити малюкові, викликавши підвищення тонусу матки. Тому гінекологи рекомендують утриматися від такої процедури в перші і останні місяці, а також при будь яких акушерських патологіях.

Видалення волосся за допомогою епілятора має ті ж протипоказання, що й воскова епіляція. Крім цього процедура більш тривала і часто згодом супроводжується вростанням волосся в епідерміс. Особливо болюча процедура видалення волосся в області бікіні, тому рекомендується для цієї зони використовувати тільки гоління верстатом.

Акушери також не рекомендують використовувати лазерну і електроепіляцію, оскільки їх дія на плід і організм майбутньої матері остаточно не вивчена.

Найбільш безпечним методом залишається гоління верстатом. До недоліків цього способу епіляції можна віднести можливість порізів і появи роздратування вмісцях гоління. Крім цього волосся після гоління верстатом стає жорсткішим і швидко виростає знову. Але, не дивлячись на недоліки, варто пам’ятати, що під час вагітності безпека – перш за все.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.