Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чому під час вагітності з’являються прищі?

Чому під час вагітності з'являються прищі?
Чому під час вагітності з’являються прищі?
Найголовнішою проблемою у зовнішності жінки в період вагітності є поява прищів. Причини появи прищів – це гормональні зміни, стрес або токсикоз. Не варто впадати у відчай і боротися з ними усіма можливими способами, з часом вони самі пройдуть. Але також запускати свою зовнішність не можна, під час вагітності шкіра потребує постійного догляду і засоби повинні бути спеціальними для вагітних, так як не всі креми тепер для вас нешкідливі. Для догляду за шкірою підходять фруктові кислоти, гліколева кислота, та інші альфа-кислоти.

Креми, до складу яких входять антибіотики, саліцилова кислота, стероїди і бензол, під час вагітності використовувати не можна. Тим більше, в будь-якій аптеці ви зможете знайти засоби, які підходять вагітним жінкам. Правильне харчування також допомагає запобігти появі прищів. Намагайтеся вживати в їжу більше кальцію і білка. Також додайте в свій щоденний раціон такі продукти, як чорнослив, зелені яблука, розсипчасті каші, щоб система вашого травлення працювала нормально. Слідкуйте за тим, щоб у вас не було запорів, так як вони також є причиною висипань.

У багатьох вагітних існує така проблема, як «прищевий висип». Це явище, коли на сідницях, руках, ногах або животі з’являється багато маленьких червоних прищиків, періодично супроводжуються свербінням. Такі прищики ніякої шкоди ні вам, ні вашій дитині не принесуть і, як правило, проходять самі собою, просто варто перетерпіти це. Поява прищиків під час вагітності є нормальним явищем і не повинно вас лякати. Пам’ятайте про те, що в період вагітності ви прекрасні, тому ніякі прищі не повинні затьмарювати вашого настрою і самооцінки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.