Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чому дитина вдень спить, а вночі штовхає (під час вагітності)

Чому дитина вдень спить, а вночі штовхає (під час вагітності)
Чому дитина вдень спить, а вночі штовхає (під час вагітності)
Це питання є дуже актуальним у жінок під час вагітності, тому що майбутня дитина не дає їм спати. Активність дитини дуже пов’язана з тим, чим займається мама. Якщо вдень ви багато проявляти активність, дитина поводиться більш спокійно або за постійним рухом ви не помічаєте його поштовхів і навпаки, якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, малюк активно штовхається.

Це пояснює питання, чому дитина вдень спить, а вночі штовхає. Також активність малюка збільшується після того, як ви поїли, особливо, якщо у вашій крові підвищився рівень глюкози. Так що, якщо ви поїли шоколадку, чекайте швидкої активності дитинки. І якщо раптом ваша дитина притихла, ви можете самі спровокувати його на поштовхи, поївши що-небудь солодке. Всі стреси, хвилювання і переживання, які мама відчувала за день, також змушують дитину штовхатися, тому що в крові з’являється адреналін.

Чіткої відповіді на питання, чому дитина вдень спить, а вночі ворушиться, немає, а зростаюча активність дитини вночі також може пояснюватися тим, що ви вибрали незручну для нього позу для сну, або ви передавили нижню порожнисту вену і дитині просто не вистачає кисню, або ж просто ви поїли на ніч.

У період з 24-й по 28-й тиждень спостерігається підвищена активність плода, а з 28-го по 32-й тиждень ця активність стає мало не постійною. Ви навіть зможете для себе розрахувати періоди його відпочинку або рухливості. Також враховуйте індивідуальні якості дитини, кожне з яких має свій розвиток і ритм. Дитина може бути і спокійною, і дуже непосидючою. Не хвилюйтеся, якщо його активність буде неритмічною, варто переживати, якщо ця активність зменшилася або зникла зовсім.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.