Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чим харчуватися жінці, чекаючи лелеки – під час вагітності?

Чим харчуватися жінці, чекаючи лелеки - під час вагітності?
Чим харчуватися жінці, чекаючи лелеки – під час вагітності?
Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради, які дають лікарі, активно піднімають тему харчування під час вагітності. Кожному відомо, що організм вагітної жінки є джерелом будівельних елементів для росту і гармонійного розвитку малюка. Їжа не повинна бути тільки калорійною, вона просто зобов’язана містити необхідні елементи і мікроорганізми для розвивання в утробі дитини і для мами, в організмі якої відбуваються серйозні трансформації. Щоб органи майбутньої мами не страждали, продукти харчування повинні містити саме ті елементи, які особливо необхідні у великих кількостях організму, без істотного впливу на вагу вагітної жінки.

Підібрати вірний раціон не просто – різні FAQ по вагітності, всякі поради від майбутніх матусь і від тих хто народив, досить доступно роз’яснюють, що це завдання не з легких. Досить часто, на ранніх етапах вагітності майбутніх мам долає токсикоз, завдяки якому думки про їжу перетворюються на випробування. Друга половина вагітності відрізняється більш лояльним ставленням до їжі, організм не відмовляється її приймати в будь-якому вигляді і кількостях, але на цьому етапі особливу увагу варто приділяти причинам виникнення зайвої ваги і боротися з переїданням. Завдання ще й ускладнюється тим, що продукти, що входять в раціон вагітної жінки, повинні приносити значну користь організму без зайвих калорій.

Перш, ніж вагітна жінка зверне увагу на своє харчування, їй варто звернути увагу на розділ – «Про аналізи на вагітність і тому подібних нюансах», оскільки на момент вагітності майбутня мама повинна знати стан здоров’я свого організму. Якщо вагітність запланована і бажана, необхідно пройти повне обстеження, якщо вагітність не планувалася, вивчаючи інформацію про аналізи на вагітність і тому подібні тести, можна на початковому етапі за допомогою харчування скорегувати відсутні в організмі елементи. Правда, подібна інформація іноді може злегка засмутити майбутню маму, так як у неї створиться помилкова думка, що здорове харчування не може бути смачним, і може обмежуватися лише овочами, приготованими на пару, і йогуртом. Але не варто впадати в зневіру, і корисне може бути смачним.

Як використовувати вільний час в декреті? Вивчати кулінарію. Причому, зайнятися цим варто на самих ранніх етапах вагітності, і не зупинятися навіть після пологів, адже збалансоване і корисне харчування не менш важливо і для годуючої мами, і для новонародженого малюка. Замислюючись про проблеми харчування на час вагітності, слід усвідомити для себе одну деталь, що на світі існує маса страв, які не корисні і не рекомендовані для вживання під час вагітності. Ці продукти і страви навіть здоровим людям не рекомендується вживати, їх знають всі – алкоголь, кава, жирні, копчені, смажені, гострі страви.

І саме шкідливі продукти негативно позначаються на стані вашої шкіри під час вагітності. Досить часто жінки, що не дотримуються правил харчування протягом вагітності, шукають після неї креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок). А цього цілком можливо уникнути, контролюючи раціон харчування. Однак з достатньо великого списку не ухваленого продуктів і страв, не можна вичленувати продукт, одноразове і помірне споживання якого може згубно позначитися на здоров’ї дитини. Тобто, у деяких виходить вибирати їжу за принципом – «Якщо дуже хочеться, то можна». Тільки чи потрібно?

Як використовувати вільний час в декреті? Розвивати свої знання про здорове харчування, спілкуватися з малюком, також рекомендується і «Внутрішньоутробна педагогіка», потрібно дихати свіжим повітрям, вивчати рекомендований раціон харчування для вагітних і тоді кожна жінка знайде оптимальний набір продуктів для себе і своєї дитини, і зможе вчитися правильно їх готувати .Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.