Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи небезпечно захворювання яєчників при вагітності?

Чи небезпечно захворювання яєчників при вагітності?
Чи небезпечно захворювання яєчників при вагітності?
У період вагітності жіночий організм піддається колосальним змінам. Матка жінки збільшується практично в 20 разів, ребра піднімаються, стегна розходяться в різні сторони. Також порушуються статеві органи жінки і яєчники. Останні відіграють дуже важливу роль в організмі жінки, саме в них дозріває яйцеклітина і з’являється жовте тіло, яке живе там до утворення плаценти, а саме 12 тижнів, потім воно зникає. У період вагітності яєчники перестають функціонувати, оскільки головну свою роль вони виконали. Але також за час вагітності вони збільшуються в розмірах і змінюють своє місце розташування.

Буває, що жінка відчуває, як ніби її яєчники запалилися або болять, але часто ці побоювання – марні. Ці болі пов’язані з тим, що збільшується матка, через що ви відчуваєте дискомфорт і навіть біль. Але все-таки, ризик отримати запалення під час вагітності зберігається, особливо, якщо ви завагітніли під час їх запалення. Якщо у вас загострилося запалення, ви будете відчувати різкий біль, який може тривати довгий час і постійно посилюватися. Якщо у вас проявилися такі симптоми, негайно йдіть до лікаря. Якщо ж біль ниючий або гострий і зникає досить швидко, не хвилюйтеся, у вас росте матка. Щоб послабити біль, приляжте або глибоко дихайте. Намагайтеся, щоб у вас не було запорів, так як вони також можуть бути причиною болю.

Гінекологи настійно радять проходити всі обстеження ще на етапі планування дитини, щоб виключити можливість впливу запалення яєчників на майбутню дитину. І взагалі, чи не вилікуване запалення яєчників часто стає причиною нездатності виношування вагітності.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.