Чи можна визначити стать дитини народними методами?

Чи можна визначити стать дитини народними методами?
Чи можна визначити стать дитини народними методами?
Аж до 20 століття, тобто до появи в медицині такого приладу, як УЗД, стать дитини визначити було неможливо. Багато хто намагався вгадати це різними методами виділяючи особливі ознаки. Ці методи перекочували і в наш час, так що мами, до точного визначення статі дитини по УЗД, намагаються вгадати, хто у них буде.

А народні методи ці наступні:

    ● Визначення статі дитини за формою живота. Цей спосіб визначення статі дуже актуальний і сьогодні, так як він практично безпомилковий. А визначається це так: якщо животик у вагітної «гостренький», то буде хлопчик, якщо ж животик більш округлений, чекайте дівчинку.
    ● Стать дитини по зовнішності вагітної. Обличчя жінки, яка вагітна, також може сказати про те, кого їй чекати. Зазвичай, якщо жінка виглядає краще в період вагітності, у неї буде хлопчик, і навпаки, якщо в зовнішньому вигляді з’являються погіршення, значить, дівчинка забирає вашу красу собі. І правда, дуже часто, ті жінки, які чекають дівчаток, страждають від пігментних плям, набряків. Лікарі стверджують, що це відбувається через те, що більшу частину жіночих гормонів мама віддає своїй дівчинці.
    ● Визначення статі дитини за зовнішністю тата. Існує повір’я, що якщо ваш чоловік лисий, то ймовірність того, що у вас буде хлопчик вище ймовірності появи на світ дівчинки.
    ● Стать майбутньої дитини по самопочуттю вагітної. Якщо жінка в перший триместр вагітності не стикалася з проблемами і вагітність була легкою, то з’явиться хлопчик, якщо ж вагітність була важкою в перші місяці, буде дівчинка.
    ● Апетит вагітної. Кажуть, що якщо вагітна переносить сильний токсикоз, то у неї неодмінно буде дівчинка. Але думка ця помилкова, тому що з досліджень, ті жінки, у яких буде дівчинка, страждають токсикозом набагато рідше. Пояснюється це тим, що організму жінки легше «прийняти» істоту, однієї з нею статі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.