Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна визначити стать дитини народними методами?

Чи можна визначити стать дитини народними методами?
Чи можна визначити стать дитини народними методами?
Аж до 20 століття, тобто до появи в медицині такого приладу, як УЗД, стать дитини визначити було неможливо. Багато хто намагався вгадати це різними методами виділяючи особливі ознаки. Ці методи перекочували і в наш час, так що мами, до точного визначення статі дитини по УЗД, намагаються вгадати, хто у них буде.

А народні методи ці наступні:

    ● Визначення статі дитини за формою живота. Цей спосіб визначення статі дуже актуальний і сьогодні, так як він практично безпомилковий. А визначається це так: якщо животик у вагітної «гостренький», то буде хлопчик, якщо ж животик більш округлений, чекайте дівчинку.
    ● Стать дитини по зовнішності вагітної. Обличчя жінки, яка вагітна, також може сказати про те, кого їй чекати. Зазвичай, якщо жінка виглядає краще в період вагітності, у неї буде хлопчик, і навпаки, якщо в зовнішньому вигляді з’являються погіршення, значить, дівчинка забирає вашу красу собі. І правда, дуже часто, ті жінки, які чекають дівчаток, страждають від пігментних плям, набряків. Лікарі стверджують, що це відбувається через те, що більшу частину жіночих гормонів мама віддає своїй дівчинці.
    ● Визначення статі дитини за зовнішністю тата. Існує повір’я, що якщо ваш чоловік лисий, то ймовірність того, що у вас буде хлопчик вище ймовірності появи на світ дівчинки.
    ● Стать майбутньої дитини по самопочуттю вагітної. Якщо жінка в перший триместр вагітності не стикалася з проблемами і вагітність була легкою, то з’явиться хлопчик, якщо ж вагітність була важкою в перші місяці, буде дівчинка.
    ● Апетит вагітної. Кажуть, що якщо вагітна переносить сильний токсикоз, то у неї неодмінно буде дівчинка. Але думка ця помилкова, тому що з досліджень, ті жінки, у яких буде дівчинка, страждають токсикозом набагато рідше. Пояснюється це тим, що організму жінки легше «прийняти» істоту, однієї з нею статі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.