Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна вагітним приймати Валідол

Чи можна вагітним приймати Валідол
Чи можна вагітним приймати Валідол
Валідол – препарат першої допомоги при болях в серці. Він відноситься до седативних, заспокійливих засобів і обов’язково повинен бути в кожній домашній аптечці. Однак у вагітних може виникнути питання про безпеку його використання в такий відповідальний в їх житті момент.

Фармакологічні властивості

Валідол відноситься до антиангінальних препаратів. Це означає, що основна дія цього медичного засобу направлена на розслаблення стінок судин і розширення їх просвіту. У результаті цього поліпшується кровопостачання всіх тканин, а також знижується тиск.

Діючою речовиною Валідолу є ментол. Саме він подразнює нервові закінчення в області під язиком і рефлекторно викликається антиангінальний ефект.

Прямого впливу на плід Валідол не робить, але значне зниження артеріального тиску спричиняє зниження кровотоку через пуповину, від чого може постраждати дитина. Крім цього ментол може викликати скорочення м’язових волокон матки і стати причиною гіпертонусу матки з його супутніми ускладненнями.

Показання

    • Болі в серці.
    • Істерика.
    • Приступ морської хвороби.
    • Стенокардія ангіоневротичного характеру.
    • Неврози.

Способи застосування

У зв’язку з суперечливими думками з приводу безпеки використання Валідолу під час вагітності варто проконсультуватися з лікарем з приводу можливості його застосування. У випадках необхідності дозволено покласти таблетку валідолу під язик до повного її розчинення, після чого звернутися до медичного закладу.

Протипоказання

Гіперчутливість до ментолуЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.