Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна вагітним приймати Валер’янку?

Чи можна вагітним приймати Валер'янку?
Чи можна вагітним приймати Валер’янку?
Вагітність – дивовижний і приємний період в житті жінки. Очікування дитини часто супроводжується емоційною лабільністю, надмірною плаксивістю, сильними переживаннями з приводу змін, які очікують жінку найближчим часом. Саме тому використання заспокійливих препаратів актуально серед вагітних.

Екстракт валеріани, або як її просто називають «Валер’янка», – препарат на основі рослинного компонента. Не завжди натуральний засіб означає безпечність, тому залишається питання: чи можна приймати Валеріану вагітним?

Фармакологічні властивості

Валеріана – препарат на основі екстракту валеріани лікарської, що володіє седативною і слабкою снодійною дією завдяки наявності в ньому ізовалеріанової кислоти, ефірів, алколоїдів і валепотріати. Валеріана володіє відстроченим, але досить сильним ефектом. Крім седативного впливу активні компоненти препарату чинять слабку спазмолітичну дію на всі судини, в тому числі і коронарні артерії серця.

У своєму складі Валеріана не містить токсичних речовин і компонентів, що надають потужний терапевтичний ефект. Це дає можливість використовувати препарат під час вагітності.

Увага! Валер’янка протипоказана у першому триместрі вагітності!

Показання

    • Емоційна лабільність.
    • Нервове напруження.
    • Порушення сну.
    • Болі в серці емоційного генезу.

У другому і третьому триместрах Валер’янку призначають для заспокоєння матки та зняття її тонусу, а так само, в останньому триместрі її радять пити при пізньому гестозі.

Спосіб застосування

Під час вагітності Валеріану лікарі рекомендують приймати у вигляді драже. У таблетованій формі фітопрепарат приймають по 2 шт 3 рази на добу. У вигляді спиртової настойки Валеріану приймають по 2 великі ложки також тричі на день.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.