Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна вагітним приймати Корвалол

Чи можна вагітним приймати Корвалол
Чи можна вагітним приймати Корвалол
Гормональні зміни під час вагітності відбиваються і на емоційному стані жінки. Багато хто знає, що вагітним часто притаманні плаксивість, дратівливість, надмірне хвилювання, безсоння. Часом емоційні переживання можуть стати причинами болю в серці. У таких випадках, переживаючи за своє здоров’я і здоров’я малюка, майбутні мами починають приймати заспокійливі препарати, одним з яких є Корвалол.

Фармакологічні властивості

Корвалол – препарат з седативним і слабким судинорозширювальним ефектом, здатний викликати природний сон. Основними компонентами цього лікарського засобу є фенобарбітал і етиловий ефір бромізовалеріанової кислоти. Специфічний м’ятний смак препарату надає олія м’яти перцевої.

Жінкам не рекомендується приймати Корвалол під час вагітності. У першому триместрі фенобарбітал здатен викликати аномалії розвитку. Використання цього компонента в передпологовий період може стати причиною респіраторного дистрес синдрому плода. Масло м’яти в деяких випадках здатне викликати гіпертонус матки, тому перед використанням препаратів на основі м’ятного масла необхідно консультація гінеколога.

Показання

    • Безсоння.
    • Болі в серці емоційного генезу.
    • Невротичні стани.
    • Дратівливість або плаксивість.

Способи застосування

Перед використанням корвалолу під час вагітності необхідна консультація гінеколога. Так як препарат містить компоненти, які здатні негативно впливати на плід, то використовувати самостійно Корвалол заборонено.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.