Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна вагітним приймати Актовегін

Чи можна вагітним приймати Актовегін
Чи можна вагітним приймати Актовегін
Вагітність – важливий, відповідальний період в житті кожної жінки. Всі 9 місяців організм майбутньої матері працює за двох, підтримуючи не тільки свої фізіологічні процеси, але й забезпечуючи нормальне функціонування органів і систем майбутнього малюка. Основний зв’язок між жінкою і дитиною здійснюється через судини плаценти, тому навіть незначні порушення з боку їх функціонування відбиваються і на стані плода. Актовегін – метаболічний препарат, який не тільки покращує трофічні та репаративні процеси, а й сприяє посиленню обміну речовин.

Фармакологічні властивості

У своєму складі Актовегін містить депротеінізований гемодериват отриманий з телячої крові. Ця речовина сприяє поліпшенню мікроциркуляції, посиленню обмінних процесів, в тому числі і утилізації глюкози, підвищенню швидкості переносу кисню.

Актовегін вважається безпечним препаратом для вагітних, проте лікарі наполягають на обов’язковій консультації з гінекологом перед використанням даного лікарського засобу.

Показання

    • Фетоплацентарна недостатність.
    • Гіпотрофія плода.
    • Загроза переривання вагітності.
    • Вагітність на тлі цукрового діабету.
    • Гіпоксичні порушення з боку дитини.

Спосіб застосування

Доза підбирається індивідуально. При вагітності рекомендується приймати по 1 таблетці двічі на день. У деяких випадках гінеколог може рекомендувати внутрішньом’язове введення препарату.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.