Чи можна приймати Оцилококцінум під час вагітності

Чи можна приймати Оцилококцінум під час вагітності
Чи можна приймати Оцилококцінум під час вагітності
Питанням профілактики простудних захворювань задається кожна жінка, і особливо гостро стоїть це питання під час вагітності. Навіть звичайні респіраторні віруси здатні надати негативну дію на плід, а таке захворювання як грип може завдати непоправної шкоди здоров’ю майбутнього малюка. Оцилококцінум – гомеопатичний засіб, що застосовується в профілактичних цілях і для лікування перших симптомів застуди. У його склад входять виключно нешкідливі компоненти, але все ж у вагітних часто виникає питання: чи можна приймати цей засіб в очікуванні малюка?

Фармакологічні властивості

Оціилокоцінум випускається у вигляді білих розчинних у воді гранул. Основними діючими речовинами є Anas barbariaelium, hepatic et cordis extractum. Але не варто лякатися цієї назви. Насправді, це не що інше, як екстракт серця і печінки барбарійської, або її ще називають мускусною качкою.

Крім основного компоненту до складу гранул входять сахароза та лактоза.

Вагітним Оцилококцінум бажано приймати тільки після консультації лікаря. З одного боку, гомеопатичний препарат, за даними виробника, не має побічних дій і абсолютно безпечний. З іншого – досліджень про вплив Оцилококцінума на перебіг вагітності та стан плода не проводилися, тому беззастережно стверджувати про безпеку прийому також не можна.

Показання

    • Застудні захворювання на етапі розвитку перших симптомів.
    • Профілактика ГРВІ.

Спосіб застосування

Доза-контейнер лягає під язик до повного розчинення. Кратність прийому залежить від показань до застосування:

    • У профілактичних цілях Оцилококцінум застосовується 1 раз на тиждень.
    • При ГРЗ кратність прийому може досягати 3 разів на добу.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.