Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна приймати Оцилококцінум під час вагітності

Чи можна приймати Оцилококцінум під час вагітності
Чи можна приймати Оцилококцінум під час вагітності
Питанням профілактики простудних захворювань задається кожна жінка, і особливо гостро стоїть це питання під час вагітності. Навіть звичайні респіраторні віруси здатні надати негативну дію на плід, а таке захворювання як грип може завдати непоправної шкоди здоров’ю майбутнього малюка. Оцилококцінум – гомеопатичний засіб, що застосовується в профілактичних цілях і для лікування перших симптомів застуди. У його склад входять виключно нешкідливі компоненти, але все ж у вагітних часто виникає питання: чи можна приймати цей засіб в очікуванні малюка?

Фармакологічні властивості

Оціилокоцінум випускається у вигляді білих розчинних у воді гранул. Основними діючими речовинами є Anas barbariaelium, hepatic et cordis extractum. Але не варто лякатися цієї назви. Насправді, це не що інше, як екстракт серця і печінки барбарійської, або її ще називають мускусною качкою.

Крім основного компоненту до складу гранул входять сахароза та лактоза.

Вагітним Оцилококцінум бажано приймати тільки після консультації лікаря. З одного боку, гомеопатичний препарат, за даними виробника, не має побічних дій і абсолютно безпечний. З іншого – досліджень про вплив Оцилококцінума на перебіг вагітності та стан плода не проводилися, тому беззастережно стверджувати про безпеку прийому також не можна.

Показання

    • Застудні захворювання на етапі розвитку перших симптомів.
    • Профілактика ГРВІ.

Спосіб застосування

Доза-контейнер лягає під язик до повного розчинення. Кратність прийому залежить від показань до застосування:

    • У профілактичних цілях Оцилококцінум застосовується 1 раз на тиждень.
    • При ГРЗ кратність прийому може досягати 3 разів на добу.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.